Seydişehir Belediye Başkanı, pazar esnafını ziyaret etti

Seydişehir Belediye Başkanı, pazar esnafını ziyaret etti

SEYDİŞEHİR Belediye Başkanı Mehmet Tutal,  sabahın erken saatlerinde Atatürk İlköğretim Okulu civarında kurulan organik ürünlerin satışının yapıldığı  pazarı ziyaret ederek esnafların sorunlarını dinledi.

KONYA,(DHA)- SEYDİŞEHİR Belediye Başkanı Mehmet Tutal,  sabahın erken saatlerinde Atatürk İlköğretim Okulu civarında kurulan organik ürünlerin satışının yapıldığı  pazarı ziyaret ederek esnafların sorunlarını dinledi. 

Belediye Başkanı Başkan Mehmet Tutal, kırsal mahallelerde  yetiştirilen organik sebze ve meyvelerin satışının yapıldığı ve sadece yaz aylarında kurulan organik pazarın  çarşamba günleri saat 12.00'de açıldığını  ve perşembe öğle saatlerine kadar hizmet verdiğini kaydetti.

Kırsal mahallerde yetiştirilen ürünlerin bu pazarda yaz aylarında satışa sunulduğunu kaydeden Başkan Tutal,'' Seydişehir kırsal mahallerinde üreticilerimizin  kendi elleriyle yetiştirdikleri  organik sebze ve meyveleri burada satışa sunuyor. Burada kurulan pazarımızda sebzeden, meyveye,  taze peynire  kadar birçok ürün yer alıyor. Yaz aylarında Seydişehirli hemşehrilerimizin kış hazırlıklarını buradaki pazarımızdan karşılıyor. Merkezde kurulan halk pazarımızda aynı şekilde ihtiyaca cevap veriyor "dedi.  


ilgili haberler
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS