Seydişehir Belediyesi'nden Kuran Mahallesi'nde iftar

Seydişehir Belediyesi'nden Kuran Mahallesi'nde iftar

SEYDİŞEHİR Belediyesi tarafından   kardeşlik, birlik ve beraberlik için Kuran Mahallesi'nde iftar yemeği düzenlendi.

 Yaşar COŞKUN/SEYDİŞEHİR,(Konya)(DHA)- SEYDİŞEHİR Belediyesi tarafından   kardeşlik, birlik ve beraberlik için Kuran Mahallesi'nde iftar yemeği düzenlendi. 
Seydişehir Belediyesi her gün farklı mahallelerde düzenlediği iftar sofraları ile mahalle sakinlerini bir araya getirmeye devam ediyor. Kuran Mahallesinde düzenlenen iftar programına  Belediye Başkanı Mehmet Tutal, Ak Parti Seydişehir İlçe Başkanı Mustafa Konurer ve mahalle sakinleri katıldı. Belediye Başkanı Mehmet Tutal, ''Sayılı günler çabuk geçiyor. Rabbim tutmuş olduğumuz oruçlarımızı, kıldığımız namazlarımızı ibadetlerimizi kabul eylesin.Güzel bir Ramazan ayı geçirdik.Ülke olarak, Seydişehir olarak sakin sükunetli bir Ramazan ayı eda ettik. Bundan dolayı Rabbimize ne kadar şükretsek azdır” dedi.
Seydişehir’de dört yılı tamamladıklarını kaydeden   Tutal, ''Ciddi anlamda hizmetler ediyoruz. Seydişehir’i yeniden inşa eder pozisyondayız. Son 15 -16 yıldır Türkiye yeniden inşa edildi. Ülkemize artık terörün belini kırdık, bitiriyoruz. Komşu ülkelerimizdeki terör yuvalarını da kahraman askerlerimiz yok ediyor. Ülkemiz şükürler olsun belli bir noktaya geldi, belli bir güce ulaştı. Hem siyasi olarak, hem ekonomik olarak. İslam coğrafyasının liderliğini, sorumluluğunu üzerinde taşıyor. Diğer taraftan bu gelişme birilerini de rahatsız ediyor. Bundan dolayı ülkemiz üzerinde gelişmeyi arzu etmeyen, huzurumuzu, mutluluğumuzu bozmak istemeyen bazı güçler eylemler yapıyorlar.  Sayın Cumhurbaşkanımızın üzerinde oyunlar oynuyorlar. 17- 25 Aralık ve 15 Temmuz ihanet hareketi gibi. Ama bu milletimiz bunların tamamının önüne durdu , göğsünü siper etti.Bu ülke üzerinde oynanan oyunların hepsini  Allah’ın izniyle tek tek boşa çıkardı.Önümüzde bir seçim var. Bu seçim de çeşitli oyunlar, çeşitli entrikalar oynanıyor. Ekonomik olarak ülke kaosa götürülmek isteniyor. Bu güne kadar biz bu oyunların tamamını bozduk. İnşallah 24 Haziran’da aynı şekliyle bu oyunları bozacağız” şeklinde konuştu.

 

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
 
LG
MD
SM
XS