200 öğrencilik pansiyon protokolü imzalandı

200 öğrencilik pansiyon protokolü imzalandı

EĞİTİME yüzde 100 Destek Kampanyası çerçevesinde, Senkron Reklam ve Matbaacılık adına hayırsever Vahap Küçük ile İl Milli Eğitim Müdürlüğü arasında Doğanşehir'de, yüzde 51 lik kısmı hayırsever Vahap Küçük tarafından yaptırılarak teslim edilecek olan 200 Öğrencilik Pansiyon inşaatı için hazırlanan protokol Vali Ali Kaban'ın nezaretinde düzenlenen törenle imzalandı.

Taha AYHAN/MALATYA, (DHA)- EĞİTİME yüzde 100 Destek Kampanyası çerçevesinde, Senkron Reklam ve Matbaacılık adına hayırsever Vahap Küçük ile İl Milli Eğitim Müdürlüğü arasında Doğanşehir'de, yüzde 51 lik kısmı hayırsever Vahap Küçük tarafından yaptırılarak teslim edilecek olan 200 Öğrencilik Pansiyon inşaatı için hazırlanan protokol Vali Ali Kaban'ın nezaretinde düzenlenen törenle imzalandı.

Vali Kaban, törende yaptığı konuşmada, hayırsever Vahap Küçük tarafından yüzde 51'lik kısmı yapılarak İl Milli Eğitim Müdürlüğü bünyesine teslim edilecek olan 200 öğrencilik pansiyonun yer sıkıntısı yaşayan öğrencilerimize hizmet vereceğini söyleyerek hayırlı ve uğurlu olmasını diledi.

Konuşmasının ardından Vali Kaban'ın nezaretinde Doğanşehir Belediye Başkanı Vahap Küçük ve İl Milli Eğitim Müdürü Ali Tatlı tarafından protokol imzalandı.

FOTOĞRAFLI


ilgili haberler
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS