AK Partili Kahtalı'dan kongre teşekkürü

AK Partili Kahtalı'dan kongre teşekkürü

MALAYA'da AK Parti İl Başkanlığına yeniden seçilen Hakan Kahtalı, başta Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere tüm ilgililere teşekkür etti.

Taha AYHAN/MALATYA, (DHA)- MALAYA'da AK Parti İl Başkanlığına yeniden seçilen Hakan Kahtalı, başta Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere tüm ilgililere teşekkür etti.

Kongreyi başarıyla gerçekleştirdiklerini belirten Kahtalı, "Kongremiz büyük coşku ve heyecanla geçti. Sayın Başbakanımızın kongremize katılması bizi onurlandırdı. Başbakanımız, bu göreve geldikten sonra ilk defa Malatya'ya geldi, güzel bir karşılama yaptık" dedi.

Kahtalı, kongrenin yapıldığı Atatürk Kapalı Spor Salonu'nun dolup taştığını ifade ederek, şöyle konuştu:

"En az 20 bin arkadaşımız da dışarıdaydı. Bu bize, teşkilatımıza, partimize, Sayın Cumhurbaşkanımıza başta olmak üzere Malatya'mızın bakış açısını gösteriyor. Normal bir kongreydi ama bir miting havasında geçti. Bu anlamda destek veren bütün Malatyalı hemşerilerime çok teşekkür ediyorum. Toplam yönetim 50 kişi, 23'ünü değiştirerek yolumuza devam edeceğiz. Sayın Cumhurbaşkanımızın koyduğu hedef neyse bizim hedefimiz de aynıdır. Genel Başkanımız olduktan sonra tekrar teşkilatlarımızda yeni bir dinamizm kazandık. Allah'a şükürler olsun Malatya teşkilatları çalışmalarıyla bütün teşkilatlara örnek çalışmalar yaptı. Bizi bu göreve layık gören Cumhurbaşkanımıza, Başbakanımıza, teşkilat başkanımız Mustafa Ataş'a teşekkür ediyorum. Yeni yönetimle inşallah 2019'da yapılacak seçimlere en iyi şekilde hazırlanarak Allah'ın rızasını kazanmak için elimizden gelen tüm gayreti de ortaya koyarak memleketimize, ülkemize hizmet etmek için gayret edeceğiz."

FOTOĞRAFLI


{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS