Başkan Çakır'dan, Emniyet Müdürü Urhal'a ziyaret

Başkan Çakır'dan, Emniyet Müdürü Urhal'a ziyaret

MALATYA Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Çakır, İl Emniyet Müdürü Ömer Urhal'ı ziyaret ederek yeni emniyet binasının hayırlı olması temennisinde bulundu.

Taha AYHAN/MALATYA, (DHA) - MALATYA Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Çakır, İl Emniyet Müdürü Ömer Urhal'ı ziyaret ederek yeni emniyet binasının hayırlı olması temennisinde bulundu.

Malatya’ya güzel bir hizmet binası kazandırıldığını belirten Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Çakır, "Ülke olarak terörle çok uzun yıllardır mücadele etmekteyiz. Son dönemlerde yurt içinde bilinçli ve kapsamlı bir şekilde terör yapılanmalarına karşı mücadele edilirken, terör destekçilerine yönelik olarak da yurtdışında büyük bir operasyon yürütülmektedir. Terörle mücadele eden emniyet güçlerimizin her daim yanında olduğumuzu, geride bıraktıkları ailelerinin yalnız olmadığını göstermek için ailelerine ziyaretler gerçekleştiriyoruz" dedi.

Başkan Ahmet Çakır'ın ziyaretinden duyduğu memnuniyeti ifade eden Emniyet Müdürü Urhal ise, "Ülkemiz olağanüstü bir süreçten ve dönemden geçiyor. Bu dönem ve sürece millet ve devlet olarak bir bütün olarak aynı hassasiyetin gösterilmesi gerektiğini biliyoruz. Güvenlik kuvvetleri olarak Malatya ölçeğinde genel kamu düzeninin sağlanması suç ve suçluluğun önlenmesi noktasında gerekli bütün tedbirleri alıyoruz. Malatya’nın gerçekten huzurlu bir kent olduğunu her boyutu ile görmekteyiz" şeklinde konuştu.

FOTOĞRAFLI


ilgili haberler
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS