Beylerderesine; 'Şehir Parkı' yapılıyor

Beylerderesine; 'Şehir Parkı' yapılıyor

YEŞİLYURT Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat ile Orman ve Su İşleri Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı Cemal Nogay, 'Beylerderesi Şehir Parkı' projesinin uygulanacağı Beylerderesi Baraj Göleti'nin etrafındaki alanda incelemelerde bulundu.

Taha AYHAN/MALATYA, (DHA)- YEŞİLYURT Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat ile Orman ve Su İşleri Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı Cemal Nogay, 'Beylerderesi Şehir Parkı' projesinin uygulanacağı Beylerderesi Baraj Göleti'nin etrafındaki alanda incelemelerde bulundu. 

Başkan Polat, Orman ve Su İşleri Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı Cemal Nogay'a Beylerderesi Baraj Göletinin etrafındaki alanda uygulanacak 'Beylerderesi Şehir Parkı' projesiyle ilgili sunum yaptı. Toplantının sonunda Yeşilkonak kursiyerleri tarafından yapılan el emeği göz nuru eserleri hediye etti. Beylerderesi'ndeki inşaat alanına giden Başkan Polat ile Müsteşar Yardımcısı Nogay, devam eden çalışmaları yerinde inceleyip, projede gelinen son nokta üzerine değerlendirmelerde bulundu. Başkan Polat, Malatya'nın turizmine ve ekonomik hayatına çok ciddi katkılar sunacak olan 'Beylerderesi Şehir Parkı' projesiyle ilgili kendileriyle sürekli irtibatta olan, projeyi yakından takip eden Nogay'ı ağırlamaktan onur duyduklarını söyledi. Müsteşar Yardımcısı Nogay'da, 'Beylerderesi Şehir Parkı' gibi değerli bir yatırımın Malatya'ya kazandırılması noktasında büyük bir çaba sarf eden Yeşilyurt Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat'a teşekkür etti. İnceleme gezisinde Yeşilyurt Belediye Başkan Yardımcılarının yanı sıra Orman Bölge Müdürlüğü ve DSİ Bölge Müdürlüğü yetkilileri de hazır bulundu.

FOTOĞRAFLI


{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS