Malatya'da engellilere tekne turu

Malatya'da engellilere tekne turu

MALATYA Kent Konseyi Engelliler Çalışma Grubu ve Büyükşehir Belediyesi Engelliler Koordinasyon Şube Müdürlüğü işbirliğinde 450 engelli ve engelli yakını aile Karakaya Baraj Gölü üzerinde düzenlenen 'Tekne Turu' ile farklı bir gün yaşadı.

MALATYA, (DHA)- MALATYA Kent Konseyi Engelliler Çalışma Grubu ve Büyükşehir Belediyesi Engelliler Koordinasyon Şube Müdürlüğü işbirliğinde 450 engelli ve engelli yakını aile Karakaya Baraj Gölü üzerinde düzenlenen 'Tekne Turu' ile farklı bir gün yaşadı.

Düzenlenen 'Tekne Turu' programına Kent Konseyi Genel Sekreteri Necati Çobanoğlu ve Büyükşehir Belediyesi Engelliler Koordinasyon Şube Müdürü Seyit Soner Yılmaz katıldı. Engellilerin sosyal hayata katılımlarını artırmak adına tekne turu düzenlediklerini ifade eden Malatya Kent Konseyi Genel Sekreteri Necati Çobanoğlu, 450'ye yakın engelli ve engelli yakını vatandaşları misafir ettiklerini söyledi. Engelliler Çalışma Grubu ve Engelliler Koordinasyon Şube Müdürlüğü olarak yıl boyunca bu tür etkinliklere devam edeceklerini dile getiren Çobanoğlu, tekne turuna katılan bütün engelli ve engelli yakını ailelere teşekkür etti. Tekne Turu gezisinden duydukları memnuniyeti dile getiren engelliler, Büyükşehir Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat'a teşekkür etti ve gün boyunca Karakaya Baraj Gölü üzerinde tekne içerisinde balık tutup, yemek yiyip eğlendi.

FOTOĞRAFLI


{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS