MASKİ personellerine 'kişisel' eğitim

MASKİ personellerine 'kişisel' eğitim

MALATYA Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü tarafından 2018 kurum içi eğitim programı kapsamında tüm personele 'Kişisel Gelişim Eğitimi' verildi.

Taha AYHAN/MALATYA, (DHA)- MALATYA Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü tarafından 2018 kurum içi eğitim programı kapsamında tüm personele 'Kişisel Gelişim Eğitimi' verildi.


Malatya'nın geleceğini inşa etmek için projeler hazırlayan ve hayata geçiren MASKİ Genel Müdürlüğü çalışmalarına eğitimler devam ediyor. 2018'de ilk kurum içi eğitimi MASKİ Hizmet Binası Ab-ı Hayat Eğitim Salonu'nda gerçekleştirildi. Eğitmen Fuat Sağıroğlu tarafından verilen ve on beş gün boyunca devam eden eğitimlerde, tüm birimlerden personellere; İletişim Teknikleri, Etkili Konuşma, Problem Çözme, Müşteri İlişkileri, Stres Yönetimi, Motivasyon, Takım Çalışması ve Kurum Kültürü eğitimi düzenledi.  Eğitime kurumun tüm daire başkanlıkları ve müdürlüklerinin personelleri katıldı. 


İlçe şefliklerinde çalışan ve hizmet binasına gelemeyen personeller için ilçe şefliklerine gidilerek orada eğitim verildi. 15 gün süren eğitimin 1'inci haftasında İletişim Teknikleri, Etkili Konuşma, Problem Çözme ve Müşteri İlişkileri eğitimi verildi. 2'nci haftada ise; Stres Yönetimi, Motivasyon, Takım Çalışması ve Kurum Kültürü eğitimi verildi. Personellerin kendilerini daha iyi hissetmeleri ve çalışma şartlarında oluşabilecek olumsuzlukları ortadan kaldırmaları için etkili bir eğitim oldu. Stres yönetimini sağlayarak, motivasyonlarını yüksek tutmaları için önemli bilgiler verildi. Takım ruhunun diri kalması için takım çalışmalarına yönelik bilgilendirme yapıldı.


FOTOĞRAFLI


 


ilgili haberler
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS