Oğuz Çetin'den, minik Yasin'e ziyaret

Oğuz Çetin'den, minik Yasin'e ziyaret

A Milli Futbol Takımı ile Fenerbahçe'nin eski kaptanlarından Oğuz Çetin, Yeşilyurt Belediyesinin sosyal sorumluluk projelerinden 'Keşke' kapsamında bir çocuğun isteklerini sürpriz bir ziyaretle gerçeğe dönüştürdü.

Taha AYHAN/MALATYA, (DHA)-A Milli Futbol Takımı ile Fenerbahçe'nin eski kaptanlarından Oğuz Çetin, Yeşilyurt Belediyesinin sosyal sorumluluk projelerinden 'Keşke' kapsamında bir çocuğun isteklerini sürpriz bir ziyaretle gerçeğe dönüştürdü.

Yeşilyurt Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat'ın daveti üzerine geldiği Malatya'da amatör spor kulüplerine malzeme dağıtım törenine katılan A Milli Futbol Takımı ile Fenerbahçe'nin eski kaptanlarından Oğuz Çetin, yoğun ilgi altında geçen programın ardından 'Keşke' projesi kapsamında bir çocuğun isteğini yerine getirdi. Başkan Polat ile birlikte gittiği Kiltepe mahallesinde vatandaşların ve aile sakinlerinin yoğun ilgisiyle karşılaşan Oğuz Çetin, spor spikeri Yasin Dallı'ya birlikte 'Keşke' projesine isteklerini yazarak gönderen bir çocuğu evinde ziyaret etti. Oğuz Çetin'i karşısında görünce büyük bir heyecan yaşayan aile sakinleri, kendilerine bu güzel buluşmayı sağlayan Başkan Polat'a teşekkürler etti. Aile sakinleriyle sohbet eden Oğuz Çetin ile Yasin Dallı yanlarında getirdikleri Fenerbahçe formasıyla birlikte diğer hediyeleri verirken, duygusal anlar yaşandı. Hem Oğuz Çetin ile bir araya gelen hem de Oğuz Çetin imzalı Fenerbahçe formasına kavuşan çocuğun yaşadığı mutluluk ziyarete katılanların duygusal anlar yaşamalarına neden oldu Oğuz Çetin ile Yasin Dallı insan odaklı projeleri ve hizmetlerinden dolayı Başkan Polat'a teşekkür etti.

 FOTOĞRAFLI


ilgili haberler
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS