Yeşilyurt, 335 kamerayla izleniyor

Yeşilyurt, 335 kamerayla izleniyor

YEŞİLYURT Belediye Başkanı Mehmet Çınar, Bilgi İşlem Müdürlüğü bünyesinde faaliyetlerine devam eden Görüntü İzleme Merkezi'ni ziyaret ederek, yürütülen çalışmaları yakından inceledi.

MALATYA, (DHA)- YEŞİLYURT Belediye Başkanı Mehmet Çınar, Bilgi İşlem Müdürlüğü bünyesinde faaliyetlerine devam eden Görüntü İzleme Merkezi'ni ziyaret ederek, yürütülen çalışmaları yakından inceledi.

Yeşilyurtluların refah seviyesi yüksek, huzurlu ve güvenli ortamlarda yaşamaları için teknolojik gelişmelerden istifade ettiklerini belirten Başkan Çınar, "Kentimizdeki ve ilçemizdeki huzur ortamını daha iyi bir seviyeye getirmek adına farklı bölgelerdeki hizmet binalarımız,  sosyal tesislerimiz, park alanlarımız, Yeşilkonak ve Gençlik Merkezlerimiz ile veznelerimizin olduğu noktaları 335 kamerayla sürekli kontrol altında tutuyoruz.  7 gün 24 saat hizmet veren Görüntü İzleme Merkezimizde kurulan özel bir sistem aracılığıyla farklı noktalardan gelen görüntüler 365 gün sürekli olarak kayıt altına alınmaktadır.  Alanında uzman ve deneyimli personellerimiz tarafından takip edilen bölgelerimizde meydana gelebilecek her hangi bir olay karşısında elde edilen görüntüler talep gelmesi durumunda Emniyet Müdürlüğü ve diğer güvenlik birimleriyle paylaşılmaktadır. Gelen görüntüleri ayrıca resmi internet sayfamızdaki www.seyretyeşilyurt bölümünde paylaşarak yurt içi ve yurt dışındaki kıymetli hemşerilerimizin Yeşilyurt'u izlemelerine fırsat tanıyoruz. Kurduğumuz bu sistem, ilçemizdeki huzur ve güven ortamını daha da güçlü ileri seviyeye ulaşmasında önemli rol oynamıştır. Teknolojik gelişmelerden sürekli istifade ederek ilçemizin her alanda gelişmesine önem vereceğiz" dedi.

FOTOĞRAFLI

 


{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS