Yeşilyurt'ta 'Beylerderesi Şehir Parkı' projesi

Yeşilyurt'ta 'Beylerderesi Şehir Parkı' projesi

YEŞİLYURT Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat, Belediyeyi ziyaret eden Çölleşme ve Erozyonla Mücadele Genel Müdürü Mustafa Gözükara, Bölge Müdürleri ve Daire Başkanlarıyla birlikte hizmete girecek 'Beylerderesi Şehir Parkı' projesi ile Beylerderesi Göleti inşaat alanında incelemelerde bulundu.

Taha AYHAN/MALATYA, (DHA)- YEŞİLYURT Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat, Belediyeyi ziyaret eden Çölleşme ve Erozyonla Mücadele Genel Müdürü Mustafa Gözükara, Bölge Müdürleri ve Daire Başkanlarıyla birlikte hizmete girecek 'Beylerderesi Şehir Parkı' projesi ile Beylerderesi Göleti inşaat alanında incelemelerde bulundu.

Başkan Polat, Orman Bölge Müdürü Ziya Polat'ın da katıldığı inceleme gezisi sırasında 'Beylerderesi Şehir Parkı' projesinin amaçları, hedefleri, projenin teknik detayları, hizmete sunulacak sosyal yaşam alanları hakkında geniş kapsamlı bilgiler paylaştı.

'Beylerderesi Şehir Parkı' projesinin bölge turizmine ve ekonomik hayata canlılık kazandıracağını belirten Başkan Polat, "Suyu ve yeşil alanlarıyla ünlü Yeşilyurt İlçesinin tarihi ve kültürel yapısına uygun projeler uygulamaya önem veriyoruz. Hemşerilerimizle aynı yöne bakarak güzel ilçemizin dönüşümüne katkı sunacak projeleri hayata geçirirken çok titiz bir çalışma gerçekleştiriyoruz. İlçemizin geçmişten gelen kadim medeniyet olgusunu gelecek nesillere taşımak, sosyal dokusu ve yeşil alanlarını daha değerli hale getirmek adına farklı yatırımlar ve projeler uygulamaktayız" dedi.

Genel Müdürü Gözükara'da, 'Beylerderesi Şehir Parkı' projesi gibi değerli bir yatırımı Malatya'ya kazandırmak adına yoğun bir çaba sarf eden Başkan Polat’a teşekkür etti.

FOTOĞRAFLI


ilgili haberler
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS