Çocuk şenliği ile okulu tanıttılar

Çocuk şenliği ile okulu tanıttılar

MANİSA'nın Kula ilçesindeki, Bekir Sacide Filiz Keleşoğlu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi tarafından 'Alan Tanıtımı ve Çocuk Şenliği' düzenlendi.

MANİSA'nın Kula ilçesindeki, Bekir Sacide Filiz Keleşoğlu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi tarafından 'Alan Tanıtımı ve Çocuk Şenliği' düzenlendi.


Kula Bekir Sacide Filiz Keleşoğlu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi okul yönetimi tarafından, her yıl olduğu gibi ortaokul son sınıf öğrencilerine yönelik okulda bulunan alanların tanıtımı yapılırken, bu yıl ilk olarak da çocuk şenliği düzenlendi. Kula Kent Meydanı Yunus Emre Kültür Merkezi Konferans Salonu'nda düzenlenen programa Kula İlçe Milli Eğitim Müdürü Adem Sümen, Kula İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Hüseyin İzci, okul müdürleri, öğretmenler, öğrenciler, çocuklar, veliler ve çok sayıda vatandaş katıldı. Okul öğrencileri tarafından yıl boyunca yapılan eserlerin, tiyatroların ve etkinliklerin tanıtımının yapıldığı programın açılış konuşmasını Lisenin Müdürü Ramazan Sümen yaptı. Çocukların geleceği için okulda yapılan derslerde ve etkinliklerde elde edilen başarılardan bahseden Sümen, "Her yıl ortaokul son sınıf öğrencilerine yönelik olarak yaptığımız, okulumuzu ve eğitim alanlarımızı tanıtma programına bu yıl yeni bir bakış açısı ekledik. Yıl boyunca okulumuzda eğitim gören öğrencilerimiz tarafından yapılan etkinlikleri 'Çocuk Şenliği' adı altında vatandaşlarımıza sunarak, okulumuzda yapılan etkinlikleri tanıtmayı hedefledik. Çocuk gelişimi bölümü öğrencilerimiz tarafından yapılan çalışmalarla çocuklarımızın eğitim ve öğretim hayatlarına farklı bir bakış açısıyla başlamasının, başarıdaki en büyük erken olduğunu görüyorsunuz. Eğitim alanında yaptığımız faaliyetlerle, okulumuz kurulduğu günden bu yana başarıdan başarıya atlamıştır. Bundan sonra da okulumuzu tercih edecek öğrencilerimiz ile birlikte faaliyetleriniz devam edecek" dedi. Etkinlik öğrencilerin birbirinden ilginç ve rengarenk kostümleri ile sunduğu, çeşitli gösterilerle devam etti,


Hasan YİĞEN / KULA (Manisa), (DHA)


FOTOĞRAFLI


{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS