Körez'de arazi yollarında çalışma

Körez'de arazi yollarında çalışma

MANİSA Büyükşehir Belediyesi tarafından Kula ilçesine bağlı Körez Mahallesi'nde arazi yolları açma çalışmaları yapılıyor.

MANİSA Büyükşehir Belediyesi tarafından Kula ilçesine bağlı Körez Mahallesi'nde arazi yolları açma çalışmaları yapılıyor.


Manisa Büyükşehir Belediyesi'nin yaptığı hizmetler kapsamında Körez Mahallesi'nde de çalışma yapıldı. Manisa Büyükşehir Belediyesi, MASKİ Genel Müdürlüğü ve Kula Belediyesi işbirliğinde gerçekleştirilen çalışmalarla modern düğün salonuna kavuşan ve 20 bin metrekare kilit parke taş döşemesi ile üst yapısı yenilenen mahallenin şimdi de arazi yolları açma çalışmaları başladı.


Yapılan hizmetler sayesinde mahallelerinin şehir merkezinden bir farkı kalmadığını belirten Körez Mahallesi Muhtarı Ali Çıplak, "Manisa Büyükşehir Belediyesi, MASKİ ve Kula Belediyesi yaptığı çalışmalarla mahallemizin yollarına taş döşendi. Düğün salonumuz yapıldı. Şimdi de tarla yollarımız açılıyor. Bizler hizmetlerden memnunuz. Mahallemizde büyük bir değişim yaşandı. Emeği geçenlere teşekkür ediyorum" dedi.


Manisa Büyükşehir Belediyesi ve Kula Belediyesinin birlikte yürüttüğü çalışmalar kapsamında Kula'da asfalt, kilit parke taş döşeme, içme suyu ve kanalizasyon hatlarının yenilenmesi ihtiyacı duyulan tüm mahallelere öncelik sırasıyla eşit bir şekilde hizmet ulaştırmaya çalıştıklarını belirten Kula Belediye Başkanı MHP'li Hüseyin Tosun, "Bugün, Körez Mahallemizdeki samimi güler yüzlü hemşerilerimizle Cuma namazında bir araya geldik. Mahallemizde daha önce tamamladığımız kilit parke taş döşemesi ve modern düğün salonu binası hizmetlerinin ardından bugünde arazi yolları açma çalışmalarına başladık. Mahallelerimizde başlattığımız çalışmalarda en büyük destekçisi olan Manisa Büyükşehir Belediye Başkanımız Cengiz Ergün başta olmak üzere emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Hemşerilerimize hayırlı olmasını diliyorum" diye konuştu.


Büyükşehir Belediye Başkanı MHP'li Cengiz Ergün ise, "Kula Belediye Başkanımız Hüseyin Tosun aracılığıyla Körez Mahallesi'nde yaşayan hemşerilerimizin selamını aldık. Hepsine çok teşekkür ediyorum. Ortaya koyduğumuz hizmetlerin Körez Mahallemize hayırlı olmasını ve mahalle sakinlerimizin güle güle kullanmasını diliyorum" dedi.


KULA (Manisa), (DHA)


FOTOĞRAFLI


{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS