AK Parti'den Başsavcı Kılıç ve cezaevine ziyaret

AK Parti'den Başsavcı Kılıç ve cezaevine ziyaret

MERSİN'in Tarsus ilçesinde Ak Parti heyeti, Tarsus Cumhuriyet Başsavcısı Mehmet Sabri Kılıç'a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Tolunay DUMAN/TARSUS,(MERSİN),(DHA) - MERSİN'in Tarsus ilçesinde Ak Parti heyeti, Tarsus Cumhuriyet Başsavcısı Mehmet Sabri Kılıç'a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Mersin Milletvekili Ak Partili Hacı Özkan, İlçe Başkanı İbrahim Gül, Çamlıyayla İlçe Başkanı Mehmet Ali Yetiş ve diğer yöneticilerden oluşan heyet, Başsavcı Kılıç tarafından makamda ağırlandı. Buradaki ziyaretin ardından Kadın Kapalı Cezaevi kreş bölümüne giden heyet, çocukların kullanabilmeleri için temin ettikleri oyuncak, araç gereç ve çocuk bakım ürünlerini teslim etti. Kadın tutukluların yanlarında bulunan 0-5 yaş arası 25 çocuğun eğitim görmeleri ve oyun ihtiyaçlarını gidermeleri için oluşturulan kreş bölümünün malzemeleri de temin edilirken, geçtiğimiz yıl tamamlanan Kampüs Cezaevinde bulunan kreşin işler hale gelebilmesi için Tarsus Halk Eğitim Merkezi Müdürü Mehmet Gürsoy'un da destekleriyle 2 öğretmen göreve başlatılmıştı. FOTOĞRAFLI


ilgili haberler
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS