Akdeniz'de asfalt ve yol mesaisi sürüyor

Akdeniz'de asfalt ve yol mesaisi sürüyor

MERSİN'in merkez ilçesi Akdeniz Belediyesi, asfalt ve kilit taşı kaplama, yeni yol açma ile kaldırım düzenleme çalışmalarını sürdürüyor.

MERSİN, (DHA) - MERSİN'in merkez ilçesi Akdeniz Belediyesi, asfalt ve kilit taşı kaplama, yeni yol açma ile kaldırım düzenleme çalışmalarını sürdürüyor.

Kırsal ve merkezde hizmet veren Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, Hal Mahallesi'nde belirlenen sokaklarda asfalt kaplama çalışması yaparken, Yeşilova, Iğdır ve Yanpar'da yeni arazi yolları açma, Hebilli, Camili, Yanpar, Yeşilova ve Yukarı Burhan mahallelerinde kilitli parke taşları kaplama hizmetlerini sundu. Huzurkent Köselerli Mahallesi'nde vatandaşların talebi üzerine fen işleri ekiplerine talimat veren Belediye Başkanı Muhittin Pamuk, Fatih Camisi etrafı ile sokakların asfalt kaplama çalışmasına başlanmasını istedi. Başkan Pamuk, "İnsan odaklı hizmet ve yönetim anlayışı ile belediyenin bütçesini eşit ve adil kullanarak vatandaş ve kent yararına hizmetler sunuyoruz. Akdeniz'i bir cazibe merkezine dönüştüren, ilçemiz sınırlarında yaşayan vatandaşlarımızın gündelik yaşamlarını kolaylaştıran hizmet ve çalışmalarımıza aralıksız devam ediyoruz. Hizmet almayan mahalle ve sokak bırakmayacak, özellikle kırsal bölgelerde yaşayan vatandaşlarımızı tozlu, topraklı, çamurlu yolların yarattığı sorun ve sıkıntılardan kurtaracağız" dedi.


FOTOĞRAFLI


{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS