Akdeniz'in En Beğenilen Büyükşehir Belediye Başkanı Kocamaz oldu

Akdeniz'in En Beğenilen Büyükşehir Belediye Başkanı Kocamaz oldu

MERSİN Büyükşehir Belediye Başkanı Burhanettin Kocamaz, Belediye Başkanları Birliği'nin sosyal medya üzerinden gerçekleştirdiği halk oylamasında 'Akdeniz Bölgesi’nin En Beğenilen Büyükşehir Belediye Başkanı' seçildi.

MERSİN, (DHA) - MERSİN Büyükşehir Belediye Başkanı Burhanettin Kocamaz, Belediye Başkanları Birliği'nin sosyal medya üzerinden gerçekleştirdiği halk oylamasında 'Akdeniz Bölgesi’nin En Beğenilen Büyükşehir Belediye Başkanı' seçildi.

Tarsus ve Mersin Büyükşehir Belediye Başkanlığı dönemlerini kapsayan yaklaşık 24 yıllık yerel yöneticilik hayatı boyunca birçok ödüle layık görülen Kocamaz, ödüllerine bir yenisini daha ekledi. Ankara'da gerçekleştirilen ödül töreninin açılış konuşmasını yapan Belediye Başkanları Birliği Genel Başkanı Hüseyin Erer, oylamanın gerçek olduğuna dikkat çekerek şehirlerin büyümesi ve gelişmesindeki en büyük payın belediye başkanlarına ait olduğunu söyledi.

Mersin'i her alanda marka kent haline getirme konusunda gerçekleştirdikleri çalışmalara bundan sonraki dönemde de devam edeceklerini anlatan Başkan Kocamaz ise, "Mersin'de göreve geldiğimizde Büyükşehir diyemeyeceğimiz bir yapı ile karşılaştık ve öncelikli olarak yeni yapılanmamızın temelini sağlamlaştırdık. İkinci görev yılımızda ise büyük bir hızla birçok projeyi hayat geçirdik. Bizleri bu ödüle layık gören sosyal medya kullanıcılarına, bu anket çalışmasını hayata geçiren Belediye Başkanları Birliği yönetimine ve en önemlisi de bizlere Mersin Büyükşehir Belediye Başkanlığı makamını emanet eden halkımıza sonsuz teşekkür ediyorum" dedi.

Türkiye'nin 7 bölgesinden toplam 35 belediye başkanına ödülleri verilirken, ikinci tur oylaması sonucu Türkiye'nin en beğenilen 5 belediye başkanı da ödüllerini aldı.FOTOĞRAFLI


 


{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS