Alibeyli Mahallesi sakinleri dernek çatısı altında toplandı

Alibeyli Mahallesi sakinleri dernek çatısı altında toplandı

MERSİN'in Tarsus ilçesinde hizmet veren Alibeyli Mahallesi Sosyal Yardımlaşma, Dayanışma ve Kültür Derneği açılış yaparak hizmet vermeye başladı.

Tolunay DUMAN/TARSUS,(MERSİN),(DHA) - MERSİN'in Tarsus ilçesinde hizmet veren Alibeyli Mahallesi Sosyal Yardımlaşma, Dayanışma ve Kültür Derneği açılış yaparak hizmet vermeye başladı.

Tekke Mahallesinde bulunan köylü garajı içinde yapılan açılışa MHP Mersin milletvekili Baki Şimşek, Belediye Başkanı Şevket Can, Ak Parti İlçe Başkanı İbrahim Gül, MHP İlçe Başkanı Ertuğrul Bodura, dernek başkanları, muhtarlar ve mahalleliler katıldı. Kuran-ı Kerim okunması ve dua edilmesi ile başlayan açılışta konuşan Dernek Başkanı Necat Çakır, derneğin kurulmasında emeği geçenlere teşekkür etti.

Birlik ve beraberliğin olduğu her yerde varlıklarını sürdüreceklerini ifade eden Belediye Başkanı Can, beraberliğe hiç kimsenin gölge düşüremeyeceğini söyledi. Dernek başkanlığı tarafından hazırlatılan Atatürk Portresi ve çeşitli hediyeler, Başkan Can'a takdim edildi. Ardından derneğin açılış kurdelesi protokol üyeleri tarafından alkışlar eşliğinde kesildi.FOTOĞRAFLI


ilgili haberler
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS