Başhekim hastaları ziyaret edip dertlerini dinliyor

Başhekim hastaları ziyaret edip dertlerini dinliyor

– MERSİN’in Erdemli ilçesinde, göreve geldiği günden bu yana, mesai saati gözetmeksizin yönetim kadrosu ve bütün çalışanlarıyla, adeta kendisini hastaneye ve hastalarına adayan Devlet Hastanesi Başhekimi Dr.

Mehmet DOĞANER/ERDEMLİ(Mersin), (DHA) – MERSİN’in Erdemli ilçesinde, göreve geldiği günden bu yana, mesai saati gözetmeksizin yönetim kadrosu ve bütün çalışanlarıyla, adeta kendisini hastaneye ve hastalarına adayan Devlet Hastanesi Başhekimi Dr. Erman Eker'in çalışmaları, toplumun bütün kesimleri tarafından takdirle karşılanıyor.

Erdemli'de 159 yatak kapasiteli 50 uzman olmak üzere 62 doktor, 172 hemşire, 90 ebe olmak üzere toplam 775 personeli bulunan Devlet Hastanesi Başhekimi Eker, beraberinde Başhekim Yardımcısı Mesut Yeşilova, Sinan Arslan, Hastane Müdürü Cahit Tezcan, Başhemşire Fatma Ateş, Müdür Yardımcısı Ömer Ercan, Mesut Akdemir ile birlikte haftanın 3 günü hastanede tedavi gören ve yatan hastaları odalarında ziyaret ederek onların dertlerini ve isteklerini dinleyip, taleplerini anında çözüme kavuşturarak moral desteği sağlıyor.

6 ay önce göreve atanan Başhekim Eker, Hastanede acil, poliklinik ve yatar hastalar olmak üzere günlük 5 bin kişiye hizmet verdiklerini belirterek, "Haftada 3 günü hastane yöneticilerimizle birlikte hasta katlarımıza çıkıyor, onlarla sohbet ediyor, istek ve taleplerini alarak gerekli olan işleri yapıyoruz. Bu hareketimiz de hasta ve hasta yakınlarının çok hoşuna gidiyor. Ayrıca çalışanlarımızın motivasyonu artıyor, yapılacak olan işler daha kısa sürede yapılarak sorunlar giderilmiş oluyor. Bu çalışmalarımızda bizlere büyük destek veren İl Sağlık Müdürlüğümüzle birlikte devletimizin gücünü halkımıza hizmet olarak sunuyoruz" dedi.

Hastanede yatan hasta ve yakınları ise, uygulamadan çok memnun olduklarını dile getirerek, Başhekim Eker’e ve hastane personellerine teşekkür etti.


FOTOĞRAFLI


 


{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS