Başkan Can: Emniyet Teşkilatımız bu ülkenin teminatıdır

Başkan Can: Emniyet Teşkilatımız bu ülkenin teminatıdır

– MERSİN’in Tarsus ilçesinde Belediye Başkanı Şevket Can, Türk Polis Teşkilatının ülkenin teminatı olduğunu söyledi.

Tolunay DUMAN/TARSUS(Mersin), (DHA) – MERSİN’in Tarsus ilçesinde Belediye Başkanı Şevket Can, Türk Polis Teşkilatının ülkenin teminatı olduğunu söyledi.

Türk Polis Teşkilatı’nın 173'üncü kuruluş yıldönümü nedeniyle İlçe Emniyet Müdürlüğü’nden bir heyet, Belediye Başkanı Şevket Can’ı ziyaret etti. İlçe Emniyet Müdür Yardımcısı Oğuz Şahin beraberinde polis memuru Sıdıka Ekinci’yi ağırlayan Başkan Can, polis teşkilatının vatandaşın huzurunu sağlamak için çalıştığının bilincinde olduklarını belirterek, "Cenab-ı Allah sağlıklı sıhhatli mutlu ve huzurlu hiç bir polisimizin kılına zarar gelmeden gerek şehrimizde gerek ülkemizde Türk silahlı kuvvetlerimizin çalışanlarının hiç bir vatan evladının burnu kanamadan bu görevi yapabilmeyi ve bizlere de sizlere yardımcı olmayı nasip etsin" dedi.

Emniyet Müdür Yardımcısı Şahin, ev sahipliği nedeni ile Can’a teşekkür ederek, "Her zamanda yanımızda olduğunuzu biliyoruz. Bize gösterdiğiniz yakınlıktan dolayı da Tarsus teşkilatı adına şükranlarımızı sunuyoruz.  Polis teşkilatımızın 173. Kuruluş yıldönümü münasebetiyle sizleri ziyaret ediyoruz. Desteklerinizden dolayı teşekkür ediyoruz" diye konuştu.



FOTOĞRAFLI


 


{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS