Başkan Dinçer'den MTSO yönetimine ziyaret

Başkan Dinçer'den MTSO yönetimine ziyaret

MERSİN Ennaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Talat Dinçer, Mersin Ticaret ve Sanayi Odası'nın yeni Yönetim Kurulu Başkanı Ayhan Kızıltan ve Meclis Başkanı Hamit İzol'a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

MERSİN, (DHA) -MERSİN Ennaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Talat Dinçer, Mersin Ticaret ve Sanayi Odası'nın yeni Yönetim Kurulu Başkanı Ayhan Kızıltan ve Meclis Başkanı Hamit İzol'a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Makamda gerçekleştirilen ziyarette ikili görüşmeler yapıldı. İlk olarak Kızıltan'a hayırlı olsun dileğinde bulunan Dinçer, "Kentimiz adına büyük önem taşıyan iş dünyasının çatı kuruluşu Ticaret ve Sanayi odamızın yeni seçilen Başkan ve Yönetim Kurulunu, geçmişte olduğu gibi önümüzdeki süreçte de kentimizin gelişimi adına önemli hizmetler vereceğine inanıyorum. Bizler de bu sürede sanayicilerimizin kent adına alacağı her türlü olumlu adımda yanlarında olacağız. Çünkü esnaf teşkilatı büyümenin fidanlığı ve kuluçkasıdır. Bizler esnafımızı ne kadar büyütüp, ticaret erbabı ve sanayici yaparsak kendimizi o kadar başarılı sayarız. Her türlü çalışmada yanında olacağımızın ve güçlü bir Mersin, güçlü bir ekonomi oluşturma adına ortak hareket edeceğimizin bilinmesini isteriz" dedi.

MTSO Başkanı Kızıltan ise, Dinçer'e nazik ziyaretinden dolayı teşekkür ederek, kent adına tüm kurum ve kuruluşlarla ortak hareket edeceklerini söyledi. Dinçer daha sonra Mersin TSO Meclis Başkanı Hamit İzol'u ziyaret ederek yeni görevinde başarılar diledi. 
FOTOĞRAFLI


ilgili haberler
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS