Başkan İzol güven tazeledi

Başkan İzol güven tazeledi

Mustafa İNSAN/MERSİN (DHA)-TFF 2. Ligi Kırmızı Grup'ta mücadele eden Mersin İdmanyurdu'nda Olağan Genel Kurul Toplantısı yapıldı

Mustafa İNSAN/MERSİN (DHA)-TFF 2. Ligi Kırmızı Grup'ta mücadele eden Mersin İdmanyurdu'nda Olağan Genel Kurul Toplantısı yapıldı.

Büyükşehir Belediyesi Kongre ve Sergi Sarayı'nda yapılan genel kurula, Başkan Hamit İzol ile yönetim kurulu üyeleri ve taraftarlar katıldı. Toplantıda konuşan Hamit İzol, olağanüstü genel kurul sonrası göreve gelmeleri nedeniyle genel kurul yapma kararı aldıklarını belirtti. Hesaplarının artık şeffaf olduğunu dile getiren İzol, “Biz yönetim olarak geldiğimiz günden bugüne kadar verdiğimiz paraları hep bağış olarak verdik, bundan sonra da bağışa devam edeceğiz. Mersin İdmanyurdu’nun hesaplarının geldiğimiz günden bugüne kadar borçlarda epey bir azalma oldu. Bunda kulüpten alacağı olan kişilerin borçlarını bağış yapmasından da oldu. Tabi takımımız birçok yerde konakladı, kamp yaptı. Bunların hepsinin parası bizden alınmadı, hep bağış yapıldı. Takımımızın son kampı da ayrıca güzel geçti. Tam bir komando eğitim gördüler” dedi.

Artık paraları tek bir yere harcadıklarını kaydeden İzol, “Paralar artık takıma harcanıyor. Mersin İdmanyurdu’na herkes sahip çıkıyor. Herkes artık takıma ne yapabiliriz diyorlar. Demek ki siz karşı tarafa güven verirseniz, insanlar takımlarına, kulüplerine sahip çıkıyorlar. Burada başta Kalkınma Bakanımız Lütfi Elvan başta olmak üzere Valimiz, Büyükşehir Belediye Başkanımız ve diğer bütün destekçilere teşekkür ediyorum. Mersin İdmanyurdu’na her zaman sahip çıkacaklarına inanıyoruz. Biz bize sahip Mersin İdmanyurdu’nun dışarıdan bir tek kuruş geliri yok. Ben 25 yıldır Mersin İdmanyurdu’nun öyle ya da böyle içindeyim. İlk defa takımın kasasında para olduğunu görüyorum” şeklinde konuştu.

Konuşmaların ardından Hamit İzol başkanlığındaki yönetim tek liste seçime gitti. Açık oylama yapılan seçimde İzol, oyların hepsini alarak yeniden Mersin İdmanyurdu'nun başkanı oldu.


 FOTOĞRAFLI


ilgili haberler
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS