içel haberleri

Başkan Turgut, personeliyle bayramlaştı

Başkan Turgut, personeliyle bayramlaştı

Erol OKUR/SİLİFKE(Mersin), (DHA) – MERSİN’in Silifke ilçesinde Belediye Başkanı Mustafa Turgut, Ramazan Bayramı öncesinde personeliyle bayramlaştı.
Belediye Hizmet binasında çalışan birim personellerini ziyaret ederek bayramlarını kutlayan Başkan Turgut’a, yardımcıları Esen Tuba Tol, Havva Çelebi, Abdullah Yılmaz, Ömer Savar ve Cengiz Gümüş eşlik etti.
Silifke Belediyesi'nin büyük bir aile olduğunun belirten Turgut, birlik ve beraberlik içinde çalışmaya ve hizmet üretmeye devam edeceklerini söyledi. Turgut, Ramazan ayında birlik ve beraberlik duygularının ön plana çıktığını hatırlatarak, "Ramazan ayı boyunca belediye olarak dayanışma ruhunu ön plana çıkarmak için elimizden geleni yaptık. Bayramda da aynı dayanışma ruhunun yaşatılacağına yürekten inanıyorum" dedi.
Her zaman 'Silifke Bizim Evimiz' anlayışıyla çalıştıklarını ve en iyi hizmeti vermenin gayreti içinde olduklarını ifade eden Turgut, "Bütün çalışanlarımız, vatandaşlarımıza hizmet için ellerinden gelen gayreti gösteriyor. Silifke halkı adına tüm emekçilerimize teşekkür ediyorum. Belediye bünyesinde ki değişik birimlerde görev yapan bütün arkadaşlarımıza, özverili çalışmalarından dolayı teşekkür ediyor, aileleriyle ve sevdikleriyle mutlu bir bayram geçirmelerini diliyorum" diye konuştu.

Yasal Bilgilendirme
{$ nextTitle $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS