Belediyenin atölyesi sanayi sitesi gibi çalışıyor

Belediyenin atölyesi sanayi sitesi gibi çalışıyor

– MERSİN’de, geçtiğimiz yıl bin 276 aracı bakım ve onarımdan geçiren Mezitli Belediyesi Destek Hizmetleri Müdürlüğü, tamir edilen araç sayısı ile küçük bir sanayi sitesi gibi çalışıyor.

MERSİN, (DHA) – MERSİN’de, geçtiğimiz yıl bin 276 aracı bakım ve onarımdan geçiren Mezitli Belediyesi Destek Hizmetleri Müdürlüğü, tamir edilen araç sayısı ile küçük bir sanayi sitesi gibi çalışıyor.

Yaptığı çalışmalarla Mezitli Belediyesi’nin her türlü tamir bakım ve onarım işlerini yapan Destek Hizmetleri Müdürlüğü, yaptığı çalışmalarla da büyük bir ekonomik katkı sağlıyor. Geçtiğimiz yıl belediye araçlarında yaşanan bin 276 arıza destek hizmetleri atölyesinde onarıldı. Oto elektrik, araç tamir ve lastik gibi çeşitli alanlarda yapılan onarımlar önemli ölçüde ekonomik kaynağın kurumda kalmasını sağlıyor.

HİZMET ÜRETİYORUZ

Düğün ve cenazelerde malzeme temininden, malzeme alımına kadar birçok alanda çalışma yaptıkları bilgisini veren Belediyesi Destek Hizmetleri Müdürü Özkan Temur, "Elimizde ki ekipmanlar dahilinde belediyemize hizmet üretmeye gayret ediyoruz. Vatandaşlarımızın acı ve tatlı günlerinde yanlarında olmaya çalışıyoruz. Araç, sandalye, çadır temini sağlamanın yanında belediyemize ait tüm klima gibi ekipmanların bakımı ve tamirini yapıyoruz. Atölyelerimizde çözebildiğimiz tüm işleri belediye bünyesinde gerçekleştiriyoruz. Küçük çaplı pazar ve reklam tabelası işlemlerinin tamamı bünyemizde gerçekleştiriliyor" dedi.

İSTİHDAMA KATKI SUNUYORUZ

Vatandaşa daha iyi hizmet sunabilmek adına çalışma yaptıklarını ifade eden Belediye Başkanı Neşet Tarhan da, "Çalışmalarımızı sürdürürken belediyemizin kaynaklarını doğru şekilde kullanmaya özen gösteriyoruz. Pek çok faaliyeti kendi bünyemizde çözerek, kaynaklarımızı büyük yatırımlara kanalize etmemize olanak sağlıyoruz. Destek Hizmetleri Müdürlüğümüz küçük bir sanayi sitesi gibi çok geniş alanlarda yaptıkları üretimlerle önemli oranda tasarruf sağlıyor. Aynı zamanda farklı iş kollarına da, iş vererek istihdama katkı sunuyoruz" diye konuştu.


FOTOĞRAFLI


ilgili haberler
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS