Büyükşehir personeline öfke kontrolü eğitimi

Büyükşehir personeline öfke kontrolü eğitimi

MERSİN, (DHA) – MERSİN Üniversitesi Eğitim Fakültesi Öğretim Üyesi Dr. Nurcan Çiçek, Büyükşehir Belediyesi bünyesinde çalışan personellere ‘Öfke Kontrolü,

MERSİN, (DHA) – MERSİN Üniversitesi Eğitim Fakültesi Öğretim Üyesi Dr. Nurcan Çiçek, Büyükşehir Belediyesi bünyesinde çalışan personellere ‘Öfke Kontrolü, Stres ile Baş Etme Yöntemleri ve Motivasyon Teknikleri Eğitimi’ verdi.

Büyükşehir Belediyesi İnsan Kaynakları ve Eğitim Dairesi Başkanlığı ev sahipliğinde gerçekleştirilen 3 günlük eğitime, çağrı merkezi, iletişim büroları ve halkla ilişkiler, vezne görevlisi, danışma büroları ve kent-kart büroları, hal müdürlüğü personelleri ile şoför ve itfaiye personelli katıldı. Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık Anabilim Dalı Öğretim Üyesi Dr. Çiçek tarafından verilen eğitimde, stres, stres yaratan faktörler, stresle başa çıkma yöntemleri, empati, empati kurmanın önemi, personellerin karşılaştığı sorunlar ve çözüm yolları başlıkları ele alındı. Soru-cevap şeklinde ilerleyen eğitim boyunca personellerin vatandaşlarla daha sağlıklı iletişim kurabilmeleri ve iş esnasında yaşanan stresli durumlarla nasıl başa çıkabilecekleri anlatıldı. 


FOTOĞRAFLI


ilgili haberler
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS