Denetimli serbestlik yükümlülerine seminer

Denetimli serbestlik yükümlülerine seminer

MERSİN Cumhuriyet Başsavcılığı Denetimli Serbestlik Müdürlüğü Eğitim ve İyileştirme Çalışmaları kapsamında, yükümlülere yönelik seminer düzenlendi.

MERSİN, (DHA) - MERSİN Cumhuriyet Başsavcılığı Denetimli Serbestlik Müdürlüğü Eğitim ve İyileştirme Çalışmaları kapsamında, yükümlülere yönelik seminer düzenlendi.

Eğitim ve iyileştirme faaliyetlerine yönelik olarak diğer kurumlarla yapılan işbirliği kapsamında, Mersin Üniversitesi tarafından 'Toplumsal Norm ve Kurallar', Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü tarafından 'Başkalarının haklarına saygılı davranmak', İl Sağlık Müdürlüğü tarafından 'Bilinçli ilaç kullanımı, Bağımlılık ve Bulaşıcı Hastalıklar' ve Emniyet Müdürlüğü tarafından 'Trafik Güvenliği ve Kuralları' konulu seminerler gerçekleştirildi. Adalet Sarayı Konferans Salonu'nda ve Yunus Emre Kültür Merkezi'nde gerçekleştirilen seminerlere yaklaşık 3 bin 500 denetimli serbestlik yükümlüsü katıldı. Uzmanlar tarafından bilgilendirilen yükümlüler, seminerlerde eğitim de aldı.FOTOĞRAFLI


{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS