En temiz sınıf öğrencilerine ödül

En temiz sınıf öğrencilerine ödül

MERSİN'in Erdemli ilçesinde, Şehit Öğretmen Hacı Ömer Serin Ortaokulu 5/B sınıfı 2 ay üst üste en temiz sınıf seçilerek İlçe Emniyet Müdürlüğü tarafından kahvaltı ile ödüllendirildi.

Mehmet DOĞANER/ERDEMLİ(Mersin), (DHA) - MERSİN'in Erdemli ilçesinde, Şehit Öğretmen Hacı Ömer Serin Ortaokulu 5/B sınıfı 2 ay üst üste en temiz sınıf seçilerek İlçe Emniyet Müdürlüğü tarafından kahvaltı ile ödüllendirildi.

Polis lokalinde düzenlenen kahvaltıya İlçe Emniyet Müdürü Ahmet Şahingözlü, Okul Müdürü Mustafa Gülege, öğrenciler ve öğretmenler katıldı. Etkinlikte konuşan Okul Müdürü Mustafa Gülege, okul bünyesinde en temiz sınıf projesi kapsamında her ay en temiz sınıf seçimi yaptıklarını belirterek, "Üst üste 2 ay en temiz sınıf seçilen öğrencileri kahvaltı ile ödüllendiriyoruz. Amacımız, öğrencilerimizin sorumluluk ve temizlik alışkanlıklarını kazanmaları ve hayatlarında uygulamalarıdır. Bu günde en temiz sınıfımıza İlçe Emniyet Müdürümüz Ahmet Şahingözlü tarafından kahvaltı veriliyor. Emniyet Müdürlüğümüze ve İlçe Emniyet Müdürümüz Ahmet Şahingözlübey'e çok teşekkür ederiz" dedi.

Emniyet Müdürü Şahingözlü ise, öğrencilerin kendileri için çok önemli olduğunu ifade ederek, "Geleceğimizin yöneticileri, idarecileri olacak olan gençlerimizi de başarılarından dolayı kahvaltı vererek ödüllendirdik. Hem motivasyonları artıyor hem de başarıları ödüllendiriliyor. En temiz sınıf seçilen sınıfın bütün öğrencilerini tebrik ediyorum" dedi.

Öğrenciler ise, İlçe Emniyet Müdürü Ahmet Şahingözlü'ye teşekkür etti.


FOTOĞRAFLI


 


{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS