Erdemli'de cami bahçelerine düzenleme

Erdemli'de cami bahçelerine düzenleme

– MERSİN’in Erdemli ilçesinde belediye, ilçe genelinde sürdürdüğü eğitime destek projesi kapsamında tüm okul, cami ve sosyal tesislerin bahçe düzenlemesi, boya, bakım ve onarım gibi çalışmalarını sürdürüyor.

Mehmet DOĞANER/ERDEMLİ(Mersin), (DHA) – MERSİN’in Erdemli ilçesinde belediye, ilçe genelinde sürdürdüğü eğitime destek projesi kapsamında tüm okul, cami ve sosyal tesislerin bahçe düzenlemesi, boya, bakım ve onarım gibi çalışmalarını sürdürüyor.

Erdemli Belediye Başkanı Mükerrem Tollu, göreve geldikleri andan itibaren başlattıkları ve sosyal sorumluluk anlayışıyla ilçe genelinde sürdürmekte oldukları çalışmalar kapsamında Kayacı ve Küstülü mahallelerinde Cami ve Kuran Kurslarının çevre ve bahçe düzenleme çalışmalarını yaparak daha güzel ve kaliteli hizmet verebilmesi için yoğun çaba harcadıklarını söyledi.

Başkan Tollu, cami, Kuran Kursu ve diğer ibadethanelerle tüm eğitim kurumlarının ihtiyaçlarının karşılanmasına büyük önem verdiklerini belirterek, "Belediye olarak sadece yol, asfalt, imar, yeşil alan, temizlik ve buna benzer rutin hizmetlerle yetinmiyoruz. Sosyal Belediyeciliğin ön planda olduğu günümüzde bir yandan Erdemlimizin önünü açan asırlık projelerle sosyal, kültürel, sportif ve sanatsal alanlarda hizmet verip Erdemlimizi hem tanıtmaya hem de kalkındırmaya çalışıyoruz. Amacımız gelecek nesillere her yönüyle kalkınmış, huzurlu ve müreffeh bir Erdemli emanet etmektir" dedi.


FOTOĞRAFLI


 


ilgili haberler
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS