Eser’in ‘1001 Kelebek’i sergilendi

Eser’in ‘1001 Kelebek’i sergilendi

– MERSİN’de fotoğraf sanatçısı ve mali müşavir Mustafa Eser’in 'MakroMERSİN-1001 Kelebek' isimli fotoğraf sergisi büyük ilgi gördü.

MERSİN, (DHA) – MERSİN’de fotoğraf sanatçısı ve mali müşavir Mustafa Eser’in 'MakroMERSİN-1001 Kelebek' isimli fotoğraf sergisi büyük ilgi gördü.

Sergi, Mersin Ticaret ve Sanayi Odası (MTSO) Sanat Galerisi’nde açıldı. 33 fotoğrafın yer aldığı sergiye MTSO Eğitim ve Kalkınma Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı Çağatay Güneş, MTSO Meclis Üyesi Ahmet Akın, MTSO Genel Sekreteri Kadir Dölek, MTSO Eski Meclis Başkanı Faik Burak Gazi ile çok sayıda sanatsever katıldı.

Daha önce kitabını bastırdığı eserlerin bir kısmını sanatseverlerle buluşturmanın mutluluğunu yaşan Mustafa Eser, doğanın en narin canlılarını fotoğraflamanın mutluluğunu yaşadığını söyledi. 

Fotoğraf çekmeye 1999 yılında başladığını, 8 kişisel sergisi bulunduğunu anlatan Eser, 2014 yılında Yunus Nadi Yılın Fotoğrafçısı Ödülü’nü, 2011’de Uluslararası Profesyonel Fotoğraf Sanatçısı- EFIAP Ödülü’nü, 2008’de ise Mersin Kent Kültürüne Katkı Ödülü’nü kazandığını kaydetti.

3 Nisan’a kadar açık kalacak sergi, hafta içi 08.30-18.00, hafta sonu ise 10.00-17.00 saatleri arasında ziyaret edilebilecek.


FOTOĞRAFLI


 


{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS