GİDERİK'ten MTSO Başkanı Kızıltan'a ziyaret

GİDERİK'ten MTSO Başkanı Kızıltan'a ziyaret

MERSİN'de faaliyet yürüten Girişimci İnsan Kaynakları Derneği (GİDERİK) Yönetim Kurulu Başkanı Serkan Özada ve beraberindeki heyet, Mersin Ticaret ve Sanayi Odası  Başkanı Ayhan Kızıltan'ı ziyaret etti.

MERSİN, (DHA) - MERSİN'de faaliyet yürüten Girişimci İnsan Kaynakları Derneği (GİDERİK) Yönetim Kurulu Başkanı Serkan Özada ve beraberindeki heyet, Mersin Ticaret ve Sanayi Odası  Başkanı Ayhan Kızıltan'ı ziyaret etti.

Gerçekleştirilen ziyarette derneğin kuruluş amaçlarını anlatan Özada, faaliyetler konusunda da bir sunum gerçekleştirdi. Bölgedeki kurumsallaşma ve markalaşma sürecine destek olmak ve insan kaynakları alanında farkındalık yaratmak üzere faaliyetlerde bulunduklarına vurgu yapan Özada,  Kasım ayında 8'inci İnsan Kaynakları Yönetimi ve Liderlik Zirvesini gerçekleştirmek istediklerini söyledi.

Sivil toplum kuruluşu olarak insan kaynakları alanında gerçekleştirilen çalışmaları takip ettiklerini ve yapılan çalışmalara önem verdiklerini belirten Başkan Kızıltan ise, Mersin'in insan kaynakları alanında kurumsallaşmasının istihdama da olumlu yansıyacağını ve Mersin'i Türkiye'de temsil edecek organizasyonların başarılı olması için işbirliğine önem verdiklerini kaydetti.

Ziyaret, hatıra fotoğraflarının çekilmesinin ardından sona erdi.
FOTOĞRAFLI


ilgili haberler
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS