Gönüllü çalıştı, kadınlar teşekkür etti

Gönüllü çalıştı, kadınlar teşekkür etti

– MERSİN’in merkez Mezitli ilçesindeki Kadın Üretici Pazarı’ndaki standları gönüllük esasına uygun bir şekilde boyayan 55 yaşındaki Özdemir Boyraz'a, üretici kadınlar teşekkür etti.

MERSİN, (DHA) – MERSİN’in merkez Mezitli ilçesindeki Kadın Üretici Pazarı’ndaki standları gönüllük esasına uygun bir şekilde boyayan 55 yaşındaki Özdemir Boyraz'a, üretici kadınlar teşekkür etti. 

Mezitli Belediyesi Kadın Üretici Pazarı’nda fiziksel şartların iyileştirilmesi için gönüllü çalışmak isteyen Özdemir Boyraz, örnek bir çalışmaya imza attı. Kadın Üretici Pazarı’nda bulunan standlardaki boyaların eskimesi nedeniyle belediyeye müracaatta bulunarak, ücretsiz olarak boyamak istediğini belirten Boyraz, yetkililerden kısa sürede olumlu yanıt aldı. Boyraz, 5 günde 223 standı tek başına boyayarak, kadınlardan tam not aldı. Boyraz’ın bu davranışının Türkiye’ye örnek olması gerektiğine belirten Belediye Başkanı Neşet Tarhan, "Mezitli’de yaşayan herkes ilçemizin güzelleşmesi için katkıda bulunuyor. Göreve geldiğimiz günden beri devam eden gönüllü çalışmalarımız, kentimize renk katıyor" dedi.


FOTOĞRAFLI


ilgili haberler
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS