HEM’den yıl sonu sergisi

HEM’den yıl sonu sergisi

MERSİN’in Tarsus ilçesinde Halk Eğitim Merkezi (HEM) ve Akşam Sanat Okulu Müdürlüğü'nün yılsonu sergisi düzenlenen törenle açıldı.

Tolunay DUMAN/TARSUS(Mersin), (DHA) - MERSİN’in Tarsus ilçesinde Halk Eğitim Merkezi (HEM) ve Akşam Sanat Okulu Müdürlüğü'nün yılsonu sergisi düzenlenen törenle açıldı.

Serginin açılışına Kaymakamı Yüksel Ünal, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Kalaycı, Halk Eğitim Merkezi ve Akşam Sanat Okulu Müdürü Mehmet Gürsoy, öğretmen ve kursiyerler ile birlikte çok sayıda kişi katıldı. Törende Türkiye Alzheimer Derneği Mersin Şubesi Tarsus Grubu İşaret Dili Korosu'nun İstiklal Marşı'nı işaret dili ile okunmasıyla başladı. Halk Eğitim Merkezi ve Akşam Sanat Okulu Müdürü Mehmet Gürsoy açılış konuşmasında HEM Müdürü Gürsoy, HEM ve Akşam Sanat Okulu bünyesinde yapılan çalışmaları anlatarak tüm katılımcılara teşekkür etti.

Kaymakam Ünal'da yaptığı konuşmada gençliğin içindeki duruma değinerek gençlere karşı toplumsal sorumlulukları hatırlattı. Açılışa katılanların kurdele kesmesinin kursiyerlerinin öğretmenleri gözetiminde yaptığı ürünler ve eserler beğeniye sunuldu. Ayrıca Tarsus Halk Eğitim Merkezi ve Akşam Sanat Okulu Folklor Ekibi'nin ve bağlama kursu Kursiyerleri'nin gösterileriyle tüm katılımcılar unutulmaz anlar yaşadı.


FOTOĞRAFLI


 


ilgili haberler
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS