İyi Parti'de Servet Koca dönemi

İyi Parti'de Servet Koca dönemi

MERSİN'de, İyi Parti İl Başkanı İbrahim Özel'in milletvekili aday adayı olmak için istifa etmesi üzerine, Servet Koca  başkanlık görevine getirildi.

MERSİN, (DHA) - MERSİN'de, İyi Parti İl Başkanı İbrahim Özel'in milletvekili aday adayı olmak için istifa etmesi üzerine, Servet Koca  başkanlık görevine getirildi.

İstifanın ardından toplanan İyi Parti İl Yönetim Kurulu, İl Başkanlığı için tek aday olan Servet Koca'yı partinin yeni İl Başkanı olarak seçti. Seçim sonrası veda ve teşekkür konuşması yapan Özel, "Yaklaşık beş aydır iyisiyle, kötüsüyle, güzellikleri ve zorluklarıyla İl Yönetim Kurulu Üyelerimiz ve değerli partililerimiz ile beraber çok güzel işler başardık. Mersin Milletvekili aday adaylığı için istifa etmiş bulunmaktayım. Bugün itibariyle de yeni seçilen İl Başkanımız Servet Koca kardeşimize hayırlı uğurlu olsun dileklerimi sunar, her zaman her şekilde yanında duracağımı ve emrinde olacağımı beyan ederim. İyi insanlar hakkınızı helal edin" dedi.

Yeni seçilen İl Başkanı Koca ise, "Meral Akşener hanımefendinin başlamış olduğu yolculukta korkmadan, cesurca, bulunduğu durumdan vazife çıkararak, yapacaklarımızın bilinciyle bugün bizler burada toplandık. 24 Haziran akşamı saat 17:00'den sonra alacağımız haberle bugüne kadar yaptıklarımızın ve yapacaklarımızın neticesinde Türkiye değişecek. Bunda hepinizin emeği ve katkısı olacak. Geçmişte bu uğurda İl Başkanlığımızda görev alan arkadaşlarımıza, sizin huzurunda teşekkür ediyorum. Tüm arkadaşlarımızın varlıkları ve destekleriyle büyük bir iş başaracağımıza inanıyorum" diye konuştu.FOTOĞRAFLI

 


ilgili haberler
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS