Kaymakam Cinbir, Türkiye 3’ncüsünü Ağırladı

Kaymakam Cinbir, Türkiye 3’ncüsünü Ağırladı

– MERSİN’in Silifke ilçesinde, Bursa'da düzenlenen Cirit Atma şampiyonasında, Türkiye 3’ncüsü lise öğrencisi Şükran Gezer, ilçeye döndü.

Erol OKUR/SİLİFKE(Mersin), (DHA) – MERSİN’in Silifke ilçesinde, Bursa'da düzenlenen Cirit Atma şampiyonasında, Türkiye 3’ncüsü lise öğrencisi Şükran Gezer, ilçeye döndü.

Kaymakamı Şevket Cinbir, Türkiye üçüncüsü olan Silifke Anadolu Lisesi öğrencisi Şükran Gezer'i, Milli Eğitim Şube Müdürü Ayhan Cırık, Silifke Anadolu Lisesi Müdürü Süleyman Yılmaz ve beden eğitimi öğretmeni Abdurrahman Ören'i makamında ağırladı.

Kaymakam Cinbir, Gezer'in başarısının sevindirici olduğunu belirterek,  "Bugün makamımda, olimpiyatlarda ay-yıldızlı bayrağımızı göndere çekecek ve İstiklal Marşımızı tüm dünyaya duyuracak olan geleceğin sporcusuyla bir arada olmaktan mutluluk ve onur duyuyorum. Genç yaşında böyle bir derece ile ilçemizi temsil etmesinden dolayı ayrıca kutluyorum. Şükran Gezerler'in sayısını artırmak gerekir. Bu da yetenekli çocuklarımızı küçük yaşlardan itibaren spora teşvik etmek ile olacaktır. Şükran, yaş itibari ile buna en iyi örnek" dedi.

Kaymakam Cinbir ziyarette, Şükran Gezer’e ve öğretmenlerine kitap hediye etti.


FOTOĞRAFLI


 


{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS