Kaymakamlardan Başkan Dinçer'e hayırlı olsun ziyareti

Kaymakamlardan Başkan Dinçer'e hayırlı olsun ziyareti

MERSİN'de, Toroslar Kaymakamı Ahmet Hikmet Şahin ile Akdeniz Kaymakamı ve Belediye Başkanı Muhittin Pamuk, yeniden Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Yönetim Kurulu Başkanlığına seçilen Talat Dinçer'e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

MERSİN, (DHA) - MERSİN'de, Toroslar Kaymakamı Ahmet Hikmet Şahin ile Akdeniz Kaymakamı ve Belediye Başkanı Muhittin Pamuk, yeniden Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Yönetim Kurulu Başkanlığına seçilen Talat Dinçer'e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Kaymakam Şahin ve Pamuk'a ziyaretlerinden dolayı teşekkürlerini ileten Başkan Dinçer, genel kurul takvimi ile ilgili bilgi paylaşımında bulundu. Birliğe bağlı 69 meslek odasında ocak ayının ilk haftasından itibaren genel kurul sürecine girildiğini ve mart ayı sonu itibarıyla oda genel kurullarının sona erdiğini ifade eden Dinçer, "Bu genel kurullarda 12 meslek odamızda nöbet değişimi yaşandı. 2 Mayıs tarihinde birliğimizin genel kurulu gerçekleştirildi ve oda başkanlarımız ve yönetim kurulu üyelerinin desteği ile tekrardan Birlik Başkanlığına seçildim. Bütün genel kurullarımız ve Birliğimiz genel kurulu olgun bir tablo içerisinde gerçekleşti. Esnaf ve sanatkarlarımız kendilerine yakışır bir şekilde sandığa gittiler ve yeni yöneticilerini belirlediler" dedi.

Kurum olarak güçlü bir ekonomi ve güçlü bir Türkiye oluşturulması adına kentte kurulu tüm kurum ve kuruluşların yanı sıra mülki ve yerel idarelerle uyum içerisinde çalıştıklarını aktaran Dinçer, "Esnafımız büyümenin fidanlığı ekonominin temel taşıdır. Yine esnafımız ödediği vergilerle devletine karşı her türlü yasal sorumluluğu yerine getirmektedir. Bugün sizler bizleri ziyaret ederek devletimizin her zaman esnafımızın yanında olduğunu tekrar gözler önüne serdiniz. Devletimizin şefkat elini ve gülen yüzünü esnafımıza sundunuz. Bu nazik ziyaretinizden temsil ettiğim tüm esnaf sanatkarlarım adına sizlere teşekkürlerimi iletiyorum" diye konuştu.FOTOĞRAFLI

 


ilgili haberler
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS