Kitabının gelirini çocuklar için bağışladı 

Kitabının gelirini çocuklar için bağışladı 

MERSİN'de, Mezitli Kent Konseyi Başkanı Sibel Gelbul, 'Sibelden' isimli ilk kitabından elde ettiği geliri Zihinsel Yetersiz Çocukları Yetiştirme ve Koruma Vakfı’na (ZİÇEV) bağışladı.

MERSİN, (DHA) - MERSİN'de, Mezitli Kent Konseyi Başkanı Sibel Gelbul, 'Sibelden' isimli ilk kitabından elde ettiği geliri Zihinsel Yetersiz Çocukları Yetiştirme ve Koruma Vakfı’na (ZİÇEV) bağışladı.

Kitabında, yalan, gerçek, aşk ve hayata dair her sorgulamaların yer aldığı belirten Gelbul, "İnsanoğlunun güç elde ettiğinde kimyasının nasıl değişime uğradığını kaleme almak istedim. Çocukluk zamanımdaki özlemlerim, kadına şiddet, çocuk istismarı, hırs ve egolar, maskeli gezginciler derken bazen sıcak bazen de şok edici anlatımlarımla ilerledim" dedi.

Kitaba konu alınan kahraman ve olayların yaşanmışlıklara dayandığını ve kurgu olmadığını ifade eden Gelbul, "Engellei çocuklarımızın yaşam ve eğitimlerine katkı sağlamak istiyorum. Şu ana kadar sattığımız kitapların gelirlerini ZİÇEV'e bağışladık" diye konuştu.(FOTOĞRAFLI) 

 


ilgili haberler
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS