Liselilerden ilkokul öğrencileri yararına kermes

Liselilerden ilkokul öğrencileri yararına kermes

MERSİN'in Erdemli ilçesinde eğitim veren Onay Sağlık Meslek Lisesi ve Anadolu Lisesi öğrencileri, gelirini ilkokul öğrencilerine bağışladığı kermes düzenledi.

Mehmet DOĞANER/ ERDEMLİ,(MERSİN), (DHA) - MERSİN'in Erdemli ilçesinde eğitim veren Onay Sağlık Meslek Lisesi ve Anadolu Lisesi öğrencileri, gelirini ilkokul öğrencilerine bağışladığı kermes düzenledi.

Okul bahçesinde düzenlenen kermese, Onay Koleji kurucuları Murat Kayhan, Yalçın Balcı, Okul Müdürü Hicran Havva Canıtez, öğretmenler ve öğrenciler katıldı. Kermes ile ilgili bilgi veren Canıtez, "Okulumuz Tabureli İlkokulu'nu kardeş okul olarak belirledi. Bizler de okul olarak öğrenciler, öğretmenler, veliler ve kurum personelleri kendi hazırladıkları ürünleri ve yemekleri okul bahçesine getirerek kermes düzenledik. Kermesimize katılımın çok yoğun olması bizleri çok sevindirdi. Öğrencilerimizin kardeş okula yapacağı destek ve katkı için özverili çalışmaları takdire değer bir durum. Kermesimizden elde ettiğimiz gelirlerin tamamını kardeş okulumuza bağışlayacağız ve kardeş okulumuzun ihtiyaçları karşılanacak. Öğrencilerimizle birlikte eğitime küçükte olsa bir katkı sunacağız" dedi.
FOTOĞRAFLI


{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS