Mersin Büyükşehir Belediyesi'nden çadır kampı

Mersin Büyükşehir Belediyesi'nden çadır kampı

– MERSİN Büyükşehir Belediyesi'nin deniz ve temiz havanın bol olduğu Erdemli ilçesinde kurduğu Kocahasanlı Halk Plajı Aile Kamp Alanı, doğaseverler tatilcilerin uğrak adresi oluyor.

MERSİN, (DHA) – MERSİN Büyükşehir Belediyesi'nin deniz ve temiz havanın bol olduğu Erdemli ilçesinde kurduğu Kocahasanlı Halk Plajı Aile Kamp Alanı, doğaseverler tatilcilerin uğrak adresi oluyor.

Haziran ayında hizmet vermeye başlayan ve eylül ayına kadar açık kalacak olan Kocahasanlı Halk Plajı Aile Kamp Alanı, yıl boyu süren yorgunluklarını oteller, tatil köyleri ya da kalabalık yerlerde geçirmek istemeyen, doğayla baş başa kalmak isteyen doğa tutkunları için ideal bir alan sunuyor. Denizi, kumu, güneşi ve doğal güzellikleriyle Kocahasanlı Halk Plajı Aile Kamp Alanı’nda bulunan çadır kampları, doğaseverlerin ilgi odağı oluyor. Türkiye’nin dört bir yanından gelen tatilciler kamp boyunca günlük hayatın karmaşasından, teknoloji ve internetin getirdiği sanal yoğunluktan uzaklaşarak yüz yüze, sosyal ve gerçek iletişim imkanı buluyor.

Doğaseverler, toplam 100 çadır ile hizmet veren alandaki çadırları günlüğü 60 TL’den kiralayabilirken, kendi çadırları ile kamp yapmak isteyenler ise sadece 40 TL ödeme yaparak kamp alanı kiralayabiliyorlar. İsteyen vatandaşlar günübirlik, haftalık veya aylık kira ödemesi yapabiliyor. Çadırların içerisinde aydınlatma ve yatak yer alırken, çadırları kiralayanlar kadın/erkek tuvaletleri, soyunma kabini ve duşlardan ücretsiz faydalanabiliyor. 5 veya 7’şer kişilik olan çadırların güvenliği de güvenlik görevlileri tarafından 7 gün 24 saat sağlanıyor.


FOTOĞRAFLI


ilgili haberler
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS