Mersin Hurdacılar Odası’nda Mehmet Koçyiğit dönemi

Mersin Hurdacılar Odası’nda Mehmet Koçyiğit dönemi

MERSİN Hurdacılar Esnaf Odası’nın iki adayın başkanlık için yarıştığı genel kurulunda ipi göğüsleyen Mehmet Koçyiğit oldu.

MERSİN, (DHA) - MERSİN Hurdacılar Esnaf Odası’nın iki adayın başkanlık için yarıştığı genel kurulunda ipi göğüsleyen Mehmet Koçyiğit oldu.

Mersin Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği konferans salonunda yapılan genel kurul toplantısına Mersin ESOB Başkanı Talat Dinçer, Birlik Başkanvekilleri Nesil Aydın, Alper Deniz, Mersin Kırtasiyeciler Odası Başkanı Reşat Kıvılcım ile oda üyeleri katılım gösterdi.

Divan Başkanlığına  seçilen Mersin ESOB Başkanı Dinçer, tarafından gündem maddeleri genel kurula okundu ve gündem oy birliğiyle kabul edildi. Mevcut Başkan Hasan Öztürk’ün aday olmadığı genel kurulda Mehmet Koçyiğit ile Okan Kiloğlu’nun listeleri yarıştı. 106 oy alan Mehmet Koçyiğit başkan seçildi.Koçyiğit’in başkanlığındaki Mersin Hurdacılar Odası’nda Sefa Altundaş, Genco Durmuş, Erdinç Arı, Cesim Matur, Arif Ekin ve Zülfükar Koyuncuoğlu yönetim kurulu; İbrahim Bıyık, Oktay Ağur ve Ali Taşkın ise denetim kurulu olarak görev aldı.


FOTOĞRAFLI


{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS