Mut OSB’de tapular hazır

Mut OSB’de tapular hazır

– MERSİN’in Mut ilçesinde Organize Sanayi Bölgesi’nde (OSB) imar ve parselasyon çalışmaları tamamlanarak satışa hazır hale geldi.

Murat SÖZERİ/MUT(Mersin)(DHA) – MERSİN’in Mut ilçesinde Organize Sanayi Bölgesi’nde (OSB) imar ve parselasyon çalışmaları tamamlanarak satışa hazır hale geldi.

Tapu Sicil Müdürlüğü’nde, Tapu Sicil Müdür vekili Ahmet Bahçeci’den Mut OSB Yönetim Kurulu Başkanı Kaymakamı Mehmet Ali Akyüz, Yönetim Kurulu üyeleri Belediye Başkanı Nebi Yılmaz, Sanayi ve Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı M.Gürsel Aydın tapularını teslim aldı.

Toplam 165 hektar alanda hizmet vermesi planlanan Mut OSB’de, sanayi üretimi yapacak firmalar için 90, teknik ve altyapı 3, teknik ve mesleki alan 2 arıtma tesisi 1, hizmet destek alanı 1, idari ve sosyal tesis alan 1, sağlık bandı 1, trafo için ise 12 parsel olmak üzere toplam 112 parselin tapusunun teslimi gerçekleştirildi.

Törende konuşan Kaymakam Akyüz, tapuların alınmasıyla birlikte Mut’a yatırımcıları beklediklerini belirterek, "Mut için sanayi alanında çok önemli bir adım atılmıştır. Mut OSB’nin kuruluş aşamasında her türlü desteği veren Kalkınma Bakanımız Lutfi Elvan, Mersin Valimiz Ali İhsan Su ile emeği geçen herkese çok teşekkür ediyoruz" dedi.


FOTOĞRAFLI


 


{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS