Sanayici yazar kitap gelirini öğrencilere bağışlayacak

Sanayici yazar kitap gelirini öğrencilere bağışlayacak

MERSİN'in Tarsus İlçesinde Sanayici ve TASİAD (Tarsus Sanayici ve İşadamları Derneği) Yüksek İstişare Kurulu Başkanı Orhan Koç, 50 yıllık sanayicilik hayatını konu alan “Şansı Ben Yarattım” adlı kitabının imza gününde iş dünyasıyla buluştu.

Tolunay DUMAN/TARSUS,(Mersin),(DHA)- MERSİN'in Tarsus İlçesinde Sanayici ve TASİAD (Tarsus Sanayici ve İşadamları Derneği) Yüksek İstişare Kurulu Başkanı Orhan Koç, 50 yıllık sanayicilik hayatını konu alan “Şansı Ben Yarattım” adlı kitabının imza gününde iş dünyasıyla buluştu.

Tarsus'ta çok yatırımı bulunan ve çok kişiye istihdam sağlayan Orhan Koç, sanayicilik hayatını ve özel anekdotlarını içeren “Şansı Ben Yarattım” isimli kitabının imza gününü Tarsus Ticaret ve Sanayi Odasında gerçekleştirdi. İmza gününe Tarsus Kaymakamı Yüksel Ünal, Tarsus Belediye Başkan Yardımcısı Hüseyin Boro, TSO Yönetim Kurulu Başkanı H.Ruhi Koçak, Meclis ve Yönetim Kurulu Üyeleri , tacir ve sanayiciler de katıldı. Orhan Koç, Tarsus Ticaret ve Sanayi Odası'nda açılan standta buluştuğu iş dünyasına kitaplarını imzalayarak, gelirinin öğrencilere burs verilmek için eşi Zeliha Koç adına kurdukları vakfa bağışlanmakta olduğunu söyledi.


FOTOĞRAFLI


{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS