Silifke turizm ve markalaşma tartışıldı

Silifke turizm ve markalaşma tartışıldı

MERSİN’in Silifke ilçesinde düzenlenen panelde ilçenin turizmi ve markalaşması masaya tarıldı.

SİLİFKE(Mersin), (DHA) MERSİN’in Silifke ilçesinde düzenlenen panelde ilçenin turizmi ve markalaşması masaya tarıldı.

Silifke Kaymakamlığı öncülüğünde Mersin Üniversitesi Silifke Meslek Yüksekokulu ile Ticaret ve Sanayi Odası işbirliğinde "Silifke Turizm ve Markalaşma’ konulu panel gerçekleştirildi. Halk Eğitim Merkezi Konferans Salonu’ndaki panele, akademisyenlerin, sektör temsilcilerinin, kamu kurum ve kuruluşlarında görevli yöneticilerin, girişimcilerin ve üniversite öğrencilerinin katıldı.

Panel, Silifke Meslek Yüksekokulu Müdürü Yrd. Doç. Dr. Salih Aksay ile Silifke Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Nurettin Kaynar’ın açılış konuşmaları ile başladı.

Panelin moderatörlüğü Turizm Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Kemal Birdir tarafından yapılırken panelist olarak Anamur Uygulamalı Teknoloji ve İşletmecilik Yüksekokulu Müdürü Doç. Dr. Burçin Cevdet Çetinsöz, Selçuk Üniversitesi Taşucu Meslek Yüksekokulu Öğr. Gör. Nur İlgün ve Ulu Resort Hotel Genel Müdür Yardımcısı Müberra Orduhan yer aldı. Panelin ardından Kaymakamı Şevket Cinbir, Silifke ilçesinin markalaşması ve turizm potansiyeline yönelik genel değerlendirme yaptı. Etkinliğin ardından Yrd. Doç. Dr. Muhammet Saygın, editörlüğünü yaptığı 'Kent Stratejisi: Silifke' isimli araştırma kitabı hakkında bilgi verdi.


FOTOĞRAFLI


 


{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS