Toroslar Belediyesi’nden, Mehmetçiğe destek

Toroslar Belediyesi’nden, Mehmetçiğe destek

– MERSİN’de her yıl 14 Şubat’ta 5 bin gül dağıtarak vatandaşların Sevgililer Günü’nü kutlayan Toroslar Belediye Başkanı Hamit Tuna, bu yıl için hazırladıkları güllerin bedelini Mehmetçik Vakfı’na bağışladı.

MERSİN, (DHA) – MERSİN’de her yıl 14 Şubat’ta 5 bin gül dağıtarak vatandaşların Sevgililer Günü’nü kutlayan Toroslar Belediye Başkanı Hamit Tuna, bu yıl için hazırladıkları güllerin bedelini Mehmetçik Vakfı’na bağışladı.

Toroslar Belediyesi, Türk Silahlı Kuvvetleri’nin Suriye’nin Afrin kentinde terör örgütlerine karşı yürüttüğü Zeytin Dalı Harekatına destek vermek için el ele verdi. Mehmetçiğe destek olmak için Mehmetçik Vakfı’nın başlattığı ‘14 Şubat’ta Sevgiliniz Mehmetçik Olsun’ başlığı altındaki bağış kampanyasına da ilçedeki bilbordlarda yer verilerek seferber olundu. Toroslar Belediyesi Teknik ve Mesleki Eğitim Kurslarında (TORTEK) eğitim gören kursiyerler tarafından hazırlanan içerisinde; atkı, bere ve yiyecek malzemelerinin bulunduğu yardım kolileri, Kilis Jandarma Komutanlığı’na teslim edilmek üzere yola çıktı. Belediye Başkanı Hamit Tuna, Türkiye’nin çok zor bir dönemden geçtiğini ve böyle bir dönemde herkesin birlik ve beraberlik içerisinde olması gerektiğini söyledi.
FOTOĞRAFLI


ilgili haberler
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS