TÜED Tarsus Şubesinin 11. Olağan Genel Kurulu yapıldı

TÜED Tarsus Şubesinin 11. Olağan Genel Kurulu yapıldı

 Türkiye Emekliler Derneği (TÜED) Genel Mali Sekreteri ve Tarsus Şube Başkanı Ömer Kurnaz, tek liste ile yapılan olağan genel kurulda üyelerin oylarıyla, yönetimiyle birlikte göreve yeninden seçilerek güven oyu aldı.

Tolunay DUMAN/TARSUS,(Mersin),(DHA) - Türkiye Emekliler Derneği (TÜED) Genel Mali Sekreteri ve Tarsus Şube Başkanı Ömer Kurnaz, tek liste ile yapılan olağan genel kurulda üyelerin oylarıyla, yönetimiyle birlikte göreve yeninden seçilerek güven oyu aldı.

Aşiyan Düğün Salonunda gerçekleştirilen TÜED Tarsus Şubesinin 11. Olağan Genel Kuruluna Tarsus Belediye Başkanı Şevket Can, Cumhuriyet Başsavcısı Mehmet Sabri Kılıç, Türkiye Emekliler Derneği Başkanı Kazım Ergün, TÜED Yönetimi, Türkiye’nin çeşitli yerlerinden gelen Şube Başkanları, Siyasi parti temsilciler, Oda, dernek başkanları, muhtarlar ve emekliler derneğinin üyeleri katıldı. Genel Kurulun Divan başkanlığını Türkiye Emekliler Derneği Başkanı Kazım Ergün, yaparken divan katipliklerini TÜED Şube başkanları yaptı.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunmasının ardından üyelerine seslenen Türkiye Emekliler Derneği Tarsus Şubesi Başkanı ve Genel Merkez Mali Sekreteri Ömer Kurnaz, göreve geldikleri günden bu yana gece gündüz demeden emeklilerin dertlerine derman olacak çalışma ve projelerin altına imza atarak emeklilerin rahat bir yaşam sürmelerine yardımcı olmaya gayret gösterdiklerini söyledi. Kongrede söz alan Tarsus Belediye Başkanı Şevket Can’da; Türkiye Emekliler Derneği Tarsus Şubesinin çalışmalarını yakından takip ettiğini ve takdir ettiğini belirtti.

Yapılan konuşmaların ardından göreve yeniden seçilen TÜED Tarsus Şube Başkanı ve Genel Merkez Mali Sekreteri Ömer Kurnaz üyeler Arif Kılınç, Bilal Zıvdır, Recep Koyuncu ve İsa Çelik tebrikleri kabul ederek genel kurula katılım sağlayan herkese teşekkür etti.


FOTOĞRAFLI


ilgili haberler
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS