içel haberleri

Tuna, parti teşkilatları ile buluştu

Tuna, parti teşkilatları ile buluştu

MERSİN, (DHA) - MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli tarafından Mersin Büyükşehir Belediye Başkanlığı'na aday gösterileceği belirtilen MHP'li Toroslar İlçe Belediye Başkanı Hamit Tuna, "Burhanettin Kocamaz ile birlikte yapılan projelerin devamı noktasında fikirlerimizi ortaya koyarak çalışacağız. 'Ben yaptım oldu' mantığı ile değil, birlikte karar vererek bu süreci doğru yöneteceğiz. Ölesiye, bitesiye çalışacağız" dedi.
GAZAMIZ MÜBAREK OLSUN
Tuna, partisinin il ve ilçe teşkilatlarını ziyaret etti, adaylık değerlendirmesi yaptı. Uzun süredir siyasetin içerisinde olduğunu ve kararlı duruşundan asla taviz vermediğini belirten Tuna, "Hepimize çok büyük yük düşüyor. Fitneye ve fesata zemin oluşturmayalım, polemiğe girmeyelim. Çünkü siyaset, sonuç alma sanatıdır. Bugüne kadar siyaset yaşamımızda ve belediyecilik noktasında çok başarılı işler yaptık. Genel başkanımızın talimatı ile çıktık bir sefere. Zafer Allah'ın takdiridir. Gönlümüz güzel, yüreğimiz temiz. Gazamız mübarek olsun" diye konuştu.
ÖLESİYE ÇALIŞACAĞIZ
Mersin için durmadan ve yorulmadan çalışacaklarını vurgulayan Tuna, "Ölesiye, bitesiye çalışacağız. Toroslarımızı da  bu şekilde çalışarak köy görüntüsünden çıkarıp, marka bir ilçe yaptık. Milletimiz bize hep güvendi. Yükümüzü hep birlikte paylaşarak hareketimizi sonuca ulaştıracağız. Burhanettin Kocamaz ile birlikte yapılan projelerin devamı noktasında fikirlerimizi ortaya koyarak çalışacağız. 'Ben yaptım oldu' mantığı ile değil, birlikte karar vererek bu süreci doğru yöneteceğiz" ifadesini kullandı.


 

Yasal Bilgilendirme
{$ nextTitle $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS