İzmir Atletizm Kulübü'ne büyük onur

İzmir Atletizm Kulübü'ne büyük onur

İZMİR Atletizm Kulübü, Türkiye Atletizm Federasyonu'nun, "Atletizmde 2017 Yılının En İyileri" ödül töreninde altyapıya destek kulüp özel ödülüne layık görüldü.

 


Yaşar ANTER / BODRUM, (DHA)


İZMİR Atletizm Kulübü, Türkiye Atletizm Federasyonu'nun, "Atletizmde 2017 Yılının En İyileri" ödül töreninde altyapıya destek kulüp özel ödülüne layık görüldü. İstanbul'da dün düzenlenen organizasyonda 2017 yılı içinde atletizme emeği geçen, katkı sağlayan ve başarı elde etmiş sporcu, antrenör, yönetici, antrenör, kulüp ile basın mensuplarına ödülleri dağıtıldı. Ödül törenine Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak, Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Hamza Yerlikaya, TBMM İçişleri Komisyonu Başkanı Celalettin Güvenç, Spor Genel Müdürü Mehmet Baykan, Avrupa Atletizm Birliği Başkanı Svein Ame Hansen, Türkiye Atletizm Federasyonu Başkanı Fatih Çintimar ve atletizm camiasının sporcu, antrenör, yöneticileri katıldı.


İzmir'de "Çözüm Temelde" sloganı ile altyapıdan atlet yetiştirmek ve atletizm kültürünü, sevgisini geniş kitlelere yaymak için 4 yıl önce kurulan İzmir Atletizm Kulübü, altyapıya verdiği destek için özel ödül aldı. Ödülü Kulüp Başkanı Aycan Kurtcan'a Atletizm Federasyonu Yönetim Kurulu üyesi Yasin Taş takdim etti. Aycan Kurtcan yaptığı konuşmada çok heyecanlı ve mutlu olduğunu belirttip, "Bu ödül İzmir Atletizm Spor Kulübü'nün kuruluş amacına uygun olarak yaptığı çalışmaların taçlandırılması adına çok özel ve anlamlıdır. Çocuklarımız geleceğimizdir. Bizler atletizm ailesinin içinde bu kulübü aşkla ve bir vefa borcu olarak çocuklar için kurduk. Bu ödül muhteşem bir ekip çalışmasının ürünü" dedi.


FOTOĞRAFLI


ilgili haberler
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS