Kocadon muhtarlarla buluştu

Kocadon muhtarlarla buluştu

BODRUM'da muhtarlarla biraraya gelen Belediye Başkanı Mehmet Kocadon, ilçe için birlik ve beraberlik mesajı verdi.

BODRUM'da muhtarlarla biraraya gelen Belediye Başkanı Mehmet Kocadon, ilçe için birlik ve beraberlik mesajı verdi.


Bodrum Belediyesi Herodot Kültür Merkezi'nde yapılan muhtarlar toplantısına CHP'li Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon, Bodrum Muhtarlar Derneği Başkanı Ahmet Cemil Gündüz ve yarımadada görev yapan mahalle muhtarları ile Bodrum Belediyesi birim müdürleri katıldı. Bodrum Belediyesi tarafından gerçekleştirilen çalışmalar ile ilgili fikir alışverişinin de yapıldığı toplantı yaklaşık 1 buçuk saat sürdü. Bodrum turizmi ile ilgili sevindirici bilgilerin gelmeye devam ettiğini belirten Başkan Mehmet Kocadon, şunları söyledi:


"Özellikle İngiliz ve Almanlar tekrar yüzünü Bodrum'a döndü. Bunun yanında Dubai'den Air Arabia Havayolları'nın haftada üç defa direkt Bodrum'a sefer koyması gerçekten bizleri mutlu ediyor ve sevindiriyor. Demek ki beraberce yaptığımız hem yerelde hem ulusalda hem de uluslararası çalışmalarımızda Bodrum gündemdeki yerini korumuş ve korumaya da devam etmiş. Elimizden geldiği kadar kendi imkanlarımızla Bodrum Belediyesi'nin gücü yettiği kadar her türlü çalışmalarımızı beraber yapıyoruz. Yeni okullar yapıyoruz, belediyemizin yerlerini okul yapılması için milli eğitime tahsis ediyoruz. Okullarımızı tamir ettik, okullarımızın badanasından boyasından birçok şeyi sizlerle birlikte hep beraber yapıyoruz. Hiçbir spor kulübümüzü kapattırmadık hepsine destek vermeye devam ediyoruz. Gerçekten futboldan basketbola, hentboldan yüzmeye kadar aklınıza gelecek her branşta Bodrum'un ismi ve bayrağı her yerde dalgalanıyor. Eğer biz bu gayretleri bu fedakarlıkları birlik beraberlik olarak yapamazsak bunların hiçbiri olmuyor arkadaşlar."


Toplantının sonunda Başkan Kocadon, muhtarların dile getirdiği istekleri yerine getirmeleri için birim müdürlerine talimat verdi.


Hülya ELTEŞ / BODRUM (Muğla), (DHA)


FOTOĞRAFLI


{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS