Marmaris Esnaf Odası'nda Ayyıldız güven tazeledi

Marmaris Esnaf Odası'nda Ayyıldız güven tazeledi

MUĞLA'nın Marmaris Esnaf ve Sanatkarlar Odası Gelen Kurulu yapıldı. 6 dönem ve 24 yıldır görevini yürüten mevcut başkan Şükrü Ayyıldız, rakibini büyük fark

MUĞLA'nın Marmaris Esnaf ve Sanatkarlar Odası Gelen Kurulu yapıldı. 6 dönem ve 24 yıldır görevini yürüten mevcut başkan Şükrü Ayyıldız, rakibini büyük farkla geçerek güven tazeledi.


Marmaris Esnaf ve Sanatkarlar Odası Genel Kurulu, dün (pazar) yapıldı. 24 yıldır görevini yürüten mevcut başkan Şükrü Ayyıldız'ın beyaz, rakibi esnaf Sedat Kayıp'ın kırmızı listede yarıştığı gelen kurulda, 1773 kişi oy kullandı. Mevcut başkan Şükrü Ayyıldız 1376, rakibi Sedat Kayıp 360 oy aldı. 37 oy ise geçersiz sayıldı. Ayyıldız, yeniden başkan seçildi. Odasına 2014'te "Yılın Esnaf Odası Oskarı" ödülünü kazandıran Ayyıldız, "24 yıldır esnafımızın aidatlarını hizmet olarak geri veriyoruz. Dört yılda 24 projeyi hayata geçirdik. Yaptığımız hizmetler yapacaklarımızın teminatıdır. Esnafımın güveni ile onlara daha iyi hizmet etmek için bugünden itibaren çalışmalarımıza kaldığımız yerden devam edeceğiz" dedi.


Ali GÜNDOĞAN / MARMARİS (Muğla), (DHA)


FOTOĞRAF


ilgili haberler
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS