muğla haberleri

Şehrim 2023 Otobüsü, Muğla'da

  1. Yurttan Haberler
  2. Muğla
Şehrim 2023 Otobüsü, Muğla'da
Şehrim 2023 Otobüsü, Muğla'da

AK Parti Genel Merkezi Çevre, Şehir ve Kültür Başkanlığı'nın 'Şehrim 2023' projesi kapsamında Muğla'ya gelen otobüsüne, vatandaşlar ilgi gösterdi.

AK Parti Genel Merkezi Çevre, Şehir ve Kültür Başkanlığı'nca illerin kendine özgü 2023 hedeflerinin ve vizyon planlarının ortaya konulmasının hedeflendiği Şehrim 2023 Projesi kapsamında gelen otobüs, Menteşe ilçesi Kurşunlu Meydanı'nda vatandaşlarla buluştu. AK Parti İl Başkanı Kadem Mete, otobüsün uğradığı 20 ilden birinin de Muğla olduğunu, otobüste vatandaşlara yaşadıkları şehirlerle ilgili istek ve taleplerini içeren anketler yapıldığını belirterek, "Ülkemizin 2023 hedefleri var. Bu bağlamda amacımız, cumhuriyetimizin 100. kuruluş yıl dönümünde Şehrim 2023 Projesi ile sürdürülebilir bir marka haline gelerek, eksikliklerin o şehri en iyi bilen vatandaşlarımız tarafından belirlenmesi. Bütün vatandaşlarımızı ankete katılmaya davet ediyoruz. Çalışmanın tamamlanmasının ardından Büyükşehir Belediyesi'nden talep gelirse, şehirde yaşayanların neler düşündüğünü onlarla paylaşırız" dedi.

Başkan Mete, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Ankara'dan yolcu ettiği otobüsün yarın Milas'ta vatandaşların taleplerini alacağını söyledi.

Cavit AKGÜN / MUĞLA, (DHA)

 

 

 

Yasal Bilgilendirme
{$ nextTitle $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS