Tekneler Leros'tan yola çıktı

Tekneler Leros'tan yola çıktı

Bodrum'dan Yunanistan'ın Leros Adası'na giden yaklaşık 2 bin kişilik kafilenin yaşanan hava muhalefeti nedeniyle yarışların etkileyeceği endişesi son buldu ve yarış bugün start aldı.

MUĞLA, (DHA)


Bodrum'dan Yunanistan'ın Leros Adası'na giden yaklaşık 2 bin kişilik kafilenin yaşanan hava muhalefeti nedeniyle yarışların etkileyeceği endişesi son buldu ve yarış bugün start aldı. Tekneler Leros - Gümüşlük etabı için yola çıktı.  

American Hospital The Bodrum Cup yarış programında öncelikli belirtilen Leros (Yunanistan) - Körmen (Datça) rotası olumsuz hava koşulları nedeniyle Leros (Yunanistan) - Gümüşlük olarak değiştirildi. Yarın yapılması planlanan Körmen (Datça) - Bodrum rotası ise Gümüşlük - Bodrum olarak yapılacak. 

The Bodrum Cup Yelken Yarışları için çarşamba günü Yalıkavak Marina'dan hareket eden yarışçılar herhangi bir sorun yaşamadan Leros etabını tamamladı. Seyir yapanlarla birlikte yaklaşık 2 bin kişi günü dinlenerek geçirdi. Leros - Gümüşlük etabının bugün tamamlanacağı yarışın son etabı ise yarın gerçekleştirilecek. Yarın yapılacak Gümüşlük - Bodrum etabıyla organizasyon son bulacak.  


GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ 

-Yarıştan detaylar

-Genel detaylar


(FOTOĞRAFLI)

 


{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS