KAPTİD'de Dinler, yeniden başkan

KAPTİD'de Dinler, yeniden başkan

KAPADOKYA Turistik Otelciler ve İşletmeciler Derneği (KAPTİD) Başkanlığının olağan genel kurulundan mevcut başkan Yakup Dinler 2.

NEVŞEHİR, (DHA) - KAPADOKYA Turistik Otelciler ve İşletmeciler Derneği (KAPTİD) Başkanlığının olağan genel kurulundan mevcut başkan Yakup Dinler 2. kez  başkanlığa seçildi.


KAPTİD 24. Olağan Genel Kurulu Dinler Otel'de  gerçekleştirildi. Faaliyet ve mali raporların okunmasının ardından Dernek yönetiminde 2021 yılına kadar görev alacak Yönetim Kurulu, Denetleme Kurulu ve TÜROFED delegeleri KAPTİD üyelerinin seçimi yapıldı. Tek listenin katıldığı genel kurulda mevcut başkan Yakup Dinler yeni başkanlığa seçildi. KAPTİD'in yönetiminde Yakup Dinler (Dinler Group), Dilek Yulaf (Kapadokya Lodge), Canan Kutlu (Argos in Cappadocia), Ragıp Özaltın (Altınöz Hotel), Selami Fener (Terme Hotel), Cengiz Uzgören (Altınyazı) ve Atakan Altuğ (Radisson Blu Kayseri)  yer aldı.


KAPTİD Başkanı Yakup Dinler, Başkanlık görevini 2. kez kendisine emanet eden KAPTİD Üyelerine ve 23. dönem Yönetim Kurulu’nda beraber görev aldığı çalışma arkadaşlarına teşekkür ederek “1988 yılında kurulan ve bu yıl 30. kuruluş yılını kutlayacağımız KAPTİD’in, Yönetim Kurulu’nda bulunan arkadaşların ve tüm üyelerin büyük desteği ile yerel, ulusal ve uluslararası mecrada Kapadokya Turizmi’nin ve Kapadokya’nın sesi olmaya devam edeceğim” dedi.  Yönetim kurulunun görev dağılımını ise ilk toplantıda yapılması bekleniyor.


FOTOLU


ilgili haberler
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS